Gėlės į namus, darbą ir į kitas vietas

Gėlės yra vienas dažniausiai pasirenkamų atributų kažką dovanojant. Nesvarbu ką reikia sveikinti, vyrą ar moterį, jos yra tradicija nuo senų laikų. Tačiau, tradicijos keičiasi ir dabar matoma, kad ypač populiarėja gėlių pristatymo paslaugos. Jos patrauklios visame pasaulyje, nes kaip bebūtų, tai padeda ženkliai sumažinti laiko sąnaudas, o taip pat leidžia išvengti nemalonumų. Kai nėra laiko pasveikinti tam tikro žmogaus, tai gali padaryti kiti žmonės būtent jūsų pavedimu. Kaip ši paslauga veikia ir kokius niuansus būtina žinoti – skaitykite žemiau.

Gėlių pristatymo paslaugos nėra pigios. Nusiteikite,  kad kai kurie paslaugų tiekėjai nustatys gana nemažus įkainius. Ši paslauga nėra pirmo būtinumo, todėl akivaizdu, kad ir kainos bus visai kitokios nei manėte. Šios paslaugos įkainis priklauso nuo kelių aplinkybių, kurias būtina kruopščiai įvertinti.

Kaina susideda iš to, kokią puokštę norėsite dovanoti, kaip ją paruošite ir kur ją teks gabenti. Kai gėlių puokštė turi būti didžiulė ir iš brangesnių gėlių, suprantama, kad teks mokėti ne vieną ir ne kelis eurus. Tokių puokščių kainos prasideda nuo kelių dešimčių eurų. Priklausomai nuo gėlių kiekio ir rūšies, kainai tai daro didžiulę įtaką.

Taip pat reikia žinoti, kad gėlės turi būti pristatomos kuo arčiau paslaugų teikėjo buveinės. Kainai įtaką daro ir atstumas, kurį privalės nukeliauti gėlių paslaugą siūlantis paslaugų teikėjas. Pavyzdžiui, norintiems šios paslaugos Kauno ribose, pravartu pasidomėti įmonėmis, veikiančiomis šiame mieste (viena tokių įmonių randama čia: laimesgeles.lt/geliu-pristatymas-kaune), o ne ieškoti kituose miestuose dirbančių paslaugų teikėjų.

Na ir galiausiai, paslaugų kainai įtaką darys ir tai, kas turės tą puokštę įteikti. Jeigu jums norisi, kad gėlių puokštę įteiktų ne kažkoks atsitiktinis žmogus iš gatvės, bet tvarkingai apsirengęs žmogus, tuomet natūralu, kad kaina gali keistis. Ji keičiasi ir tais atvejais, jeigu įteikia gėles, pasakomas kažkoks sveikinimas.

Gėlių pristatymas į namus, darbą ar kažkokią kitą vieną yra įmanomas, bet atminkite, kad kainos tikrai ne visiems bus vienodos. Visada vieni moka daugiau, o kiti sumoka žymiai mažesnes sumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.