Kategorijos

Gėlių puokštės užsakymas: kaip išvengti klaidų bei netikėtumų?

Gėlių puokštės šiandien yra būtinas kiekvienos šventės atributas, o gėlių puokštės užsakymas yra tas procesas, kuris taip pat būtinas tuo atveju, jei norime, kad būtų sukurta gėlių puokštė. Vis dėlto, būtina pabrėžti, kad šis procesas ne visada gali būti malonus – neretai neišvengiama įvairių klaidų. Tad ką daryti, kad jų pavyktų išvengti, o klaidos ir netikėtumai neapkartintų šventinės nuotaikos? Apie tai ir kalbėsime šiandien.

Prieš patvirtindami užsakymą patikrinkite informacijos teisingumą

Bene vienas pagrindinių dalykų, kurio nereikėtų pamiršti tuo atveju, jei norite išvengti nesusipratimų, yra informacijos patikrinimas. Prieš patvirtindami užsakymą, dar kartą patvirtinkite, ar tikrai nurodėte teisingus  duomenis, susijusius su puokšte, jos pristatymu bei laiku.

Pasirinkite tinkamą apmokėjimo būdą

Šiandien gėlių salonai leidžia rinktis bent iš kelių apmokėjimo būdų. Jei puokštę užsakote nuotoliniu būdu, būtinai informuokite  paslaugos teikėją apie tai, kokiu būdu norėsite atsiskaityti. Beje, rinkdamiesi paslaugos teikėją, patikrinkite, ar jis siūlo jums patogų atsiskaitymo būdą.

Ar bus galimybė įteikti dovaną ar pristatyti gėles kurjeriu?

Siekiant išvengti nesusipratimų, renkantis paslaugos teikėją yra būtina atkreipti dėmesį ir į tai, ar šios paslaugos teikėjas suteikia galimybę kartu puokšte įteikti ir dovanų ir ar  gėlių puokštės gali būti pristatomos kurjeriu (žinoma, jei jums tai yra aktualu). Verta pažymėti, kad ne visi gėlių salonai suteikia tokias galimybes, tad būkite atidūs. Tačiau kitiems net ir gėlių pristatymas Tauragėje nėra kliūtis.

Ir pabaigai…

Na, o pabaigai verta dėmesį atkreipti i ir į dar vieną dalyką. Kaip žinia, gėlių puokštės dažniausiai yra gaminamos iš gyvų gėlių, tuo tarpu pastarosios – sezoninė prekė. Būtent todėl reikėtų nepamiršti, kad dėl šios priežasties sukurta puokštė gali šiek tiek skirtis nuo to, kurią matėte  reklaminėje brošiūroje – gali būti, jog kuris nors augalas bus pakeistas kitu, sezoniniu.

Kaip matyti, gėlių puokštės bei jų užsakymas ne visada yra malonus procesas – kartais galimi ir įvairūs nesusipratimai arba klaidos. Vis dėlto, jų tikrai galima išvengti – tereikia priimti tinkamus sprendimus. Elkitės sumaniai, pateikite sklandžius užsakymus ir džiaukitės puikiomis šventėmis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *