Kategorijos

Gera internetinė svetainė – kokia ji?

Visi kalba kaip yra svarbu geros internetinė svetainė sukūrimas, bet kiek iš jų kalba, o kas yra gerai sukurta internetinė svetainė? Pasistengsime pasidalinti kokia turi būti gerai sukurta internetinė svetainė, ką reikia atsižvelgti prieš ją kuriant ir apskritai kaip ji turi atrodyti. ..

Turite suprasti, kad internetinė svetainė reprezentuoja jūsų verslo įvaizdį. Galime sakyti, kad kaip atrodo jūsų internetinė svetainė taip ir atrodys jūsų klientui Jūsų verslas. Todėl yra labai svarbu turėti šiuolaikišką internetinę svetainę kuri  atitiktų šiuos 4 kriterijus :

A) IŠVAIZDA

Internetinės svetainės išvaizda. Šis punktas yra labai svarbus jūsų internetinės svetainės sukūrimo darbuose, nes kaip atrodo jūsų  vizualinė pusė, taip klientui atrodys ir visas Jūsų verslas. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į šiuos punktus :

Spalvų gama turi derėti tarpusavyje ir spalvų negali būti daugiau kaip 3, nes didelis spalvų kontrastas pernelyg nukreips dėmesį nuo Turinio.

Antrasis svarbus faktas, lengvai skaitomas tekstas. Pasirinkti būtent tokį šriftą ir spalvos toną, kad jis nevargintų akies ir būtų lengvai įskaitomas.

Trečia – Vaizdinė medžiaga tekste ji gal nėra tokia stipriai būtina, bet taip tekstas tampa gyvesnis ir lengviau suprantamas, žinoma būtina paminėti, kad nuotraukos turi būti konkrečiai susijusios su tekstu.

Ketvirta nuotraukų kokybė turi būti ne per aukšta dėl svetainės greičio sumetimų, bet ir ne per žema, kad negadintų svetainės vaizdo.

Na ir penktasis faktas, paprastumas. Nebijokite baltos spalvos ji sukuria estetika ir skaidrumą internetinei svetainei. Neperkraukite svetainės filmukais ar vizualine medžiaga tai gali neigiamai paveikti tiek svetainės greitį tiek patį turinį.

B) TURINYS

Be dizaino Jūsų internetinė svetainė turi pateikti ir informatyvų turinį, juk klientas ne tik ateina grožėtis jūsų internetine svetaine, bet ir nori sužinoti apie paslaugas ir kitą informaciją apie Jus. Todėl naudokite trumpus ir aiškius tekstus, nes turite 10s „užkabinti“ savo klientą. Atnaujinkite savo tekstus bent kartą per mėnesį, niekas nemėgsta skaityti to pačio. Kalbėkite su savo klientu per tekstą. Naudokite animuotą tekstą ar vaizdinę medžiagą perteikti teksto turinį,  tas praturtiną tekstinę informaciją ir tampa įsimintina daug kartų labiau klientui. Plius tai svarbu SEO.

C) FUNKCIONALUMAS

Internetinė svetainė turi būti greitai užkraunama. Niekas nemėgsta laukti ilgai, daug kas pasakytų laikas pinigai. Neturi būti jokių neužkraunamų komponentų, klaidų ar tuščių vietų, kur galimai galėjo būti nuotrauka ar kitas objektas. Internetinę svetainę turi puikiai atvaizduoti mobilieji įrenginiai. Paprastai tariant internetinė svetainė turi būti tvarkinga.

D) INTERNETINĖS SVETAINĖS PATOGUMAS

Paprastumas, tai raktas išlaikyti klientą kuo ilgiau savo internetinėje svetainėje, nes visi norime informaciją rasti lengvai ir suprantamai, o neklaidžioti internetinės svetainės labirintais. Kaip ir minėjome prieš tai turinys turi užsikrauti bent per 8s, kitu atveju prarasti ne vieną klientą. Naudokite kuo mažiau ėjimo į apačią, kad gauti rupimą tekstą. Išdėliokite logiškai savo navigaciją, kad pagrindinė būtų viršuje, o visa kita, kuri nėra tokia svarbi atsidurtų šone arba apačioje. Naudokite nuorodas į visus informacijos vienetus, tai klientas lengvai galės rasti jūsų internetinėje svetainėje norimą turinį.

Daugiau informacijos galite rasti pas mus Tinklapis1

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *