Kategorijos

Geriausios audinio įtempiamos lubos: charakteristikos

medžiaginės lubos

Kalbant apie įtempiamas lubas, dažniausiai įsivaizduojame konstrukciją iš plonos PVC plėvelės. Tačiau šiuolaikinėje rinkoje yra puiki alternatyva šiai medžiagai – lubumenas.com medžiaginės lubos. Tokios lubos yra brangesnės, tačiau išleisti pinigai visiškai pateisinami puikiomis audinio dangos eksploatacinėmis savybėmis ir dekoratyvinėmis savybėmis.

Žinoma, kiekvienas svajoja tarp plataus gaminių asortimento rasti geriausias medžiagines įtempiamas lubas, kurios tarnaus dešimtmečius nepakeisdamos savo išvaizdos. Norėdami tai padaryti, turėtumėte žinoti, kurie audiniai yra laikomi aukščiausios kokybės.

Audinių lubų charakteristikos

Geriausios audinio įtempiamos lubos Medžiaginės įtempiamos lubos – tai danga iš dirbtinių medžiagų. Jis pagamintas iš poliesterio audinio, impregnuoto įvairiais polimerais. Ši kompozicija užtikrina aplinkos apsaugą, priešgaisrinę saugą ir sveikatos apsaugą. Kokybiški audiniai neturi chemiškai pavojingų medžiagų ir neskleidžia nemalonaus kvapo.

Audinio lubos turi šiuos privalumus:

 • atsparumas aukštai ir žemai temperatūrai (nuo -40 iki +80 laipsnių);
 • padidėjęs stiprumas;
 • ilgas tarnavimo laikas ir lengva priežiūra;
 • galimybė vieną kartą dažyti paviršių neribotais kiekiais;
 • idealiai lygus ištemptas paviršius;
 • padidintos šilumos ir garso izoliacijos savybės;
 • montavimo paprastumas nešildant angos;
 • nenoras formuotis pelėsiui;
 • dideli shirast ritinėliai, leidžiantys sukurti vientisas konstrukcijas didelio ploto kambariuose.

Geriausių audinių įtempiamos lubos būtinai turi ilgą garantinį laikotarpį (15 metų). Tokios dangos suteikia plačias dizaino galimybes, nepaisant to, kad asortimente yra tik matinės tekstūros.

Spalvų įvairovė yra gana ribota, rinkoje yra tik apie 20 spalvų. Tačiau dėl paviršiaus dažymo ir nuotraukų spausdinimo galimybės audinių drobės tampa beveik universalia medžiaga, kurią galima saugiai naudoti bet kokio stiliaus luboms dekoruoti. Jie ypač gerai atrodo klasikiniame interjere. Dėl to, kad medžiaginės lubos sukuria tobulai tinkuoto paviršiaus imitaciją, jos dažnai naudojamos interjeruose, kurių dizaine naudojamos natūralios medžiagos.

TOP argumentai už medžiaginį lubų audinį

Medžiaga nebijo aukštos ir žemos temperatūros, nekeičia savo struktūros diapazone nuo -40°С iki +80°С. Jei užduotis yra įrengti dangą patalpoje, kuri nėra šildoma ištisus metus, ši parinktis yra ideali.

Gamintojai siūlo iki 5 metrų pločio drobes, net erdviose patalpose galima sukurti nepriekaištingos kokybės besiūles lubas. Jokių jungiamųjų elementų, galinčių sugadinti estetiką.

Įtempiamos lubos: PVC ar audinys?

Audinio ekologiškumas pasiekiamas naudojant poliesterio siūlus ir nekenksmingą impregnavimą, todėl audinys tampa patvaresnis, apsaugo jį nuo dulkių ir nešvarumų, o užliejimo atveju leidžia išlaikyti drėgmę, bet ne 2-4 val. .

Medžiagos patvarumas ir ilgaamžiškumas yra neabejotinas. Audinių audinių atsparumas mechaniniams pažeidimams yra dešimtis kartų didesnis nei plėvelinių, o tarnavimo laikas – daugiau nei 20 metų. Įmonė „Leader“ dirba su „Clipso“ (Šveicarija) ir „Descor“ (Vokietija) prekių ženklais, gaminys sukurtas pagal aukštus Europos standartus ir turi atitinkamus sertifikatus.

Komfortas, švara ir jaukumas. Natūralūs pluoštai leidžia luboms „kvėpuoti“, drobės paviršiuje nesikaupia kondensatas, nesusidaro pelėsis ir grybelis. Impregnavimas poliuretanu nesumažina audinio kokybės savybių.

Dizaino įvairovė. Medžiagą galima perdažyti 3-4 kartus. Įvykus naujam remontui ar tiesiog pavargus nuo lubų spalvos, apsiginklavus tinkamais dažais, ją pakeisti nebus sunku. Audinys spausdintas nuotraukomis, galima dažyti rankomis.

Medžiaginio dangtelio montavimas užtrunka šiek tiek laiko ir nereikia naudoti dujų baliono ar šilumos pistoleto. Dėl to nereikės išnešti baldų iš kambario, tai sutaupo laiko.

Medžiaginių įtempiamų lubų privalumai:

 • Jie atrodo geriau
 • Hipoalerginis – aukštesnis
 • Jie nebijo šalčio
 • Galima dažyti
 • 15-20 kartų stipresnis (atsparus mechaniniams pažeidimams)
 • Montuojamas be šildymo

Informacijos šaltinis: https://lubumenas.com

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *