Kategorijos

Kas yra Google mokama reklama?

Nesvarbu ar naršote internete skaitydami straipsnius, žiūrite vaizdo įrašus “Youtube” platformoje ar tiesiog ieškote informacijos apie produktus ar paslaugas, garantuoju, jog esate pastebėję “Google” reklamas.

Šiame straipsnyje aptarsime, be jokios abejonės, populiariausią reklamų sistemą internete.

“Google” reklamos ir jų tipai

“Google” reklamų sistema – tai sistema leidžianti reklamuoti savo svetainę, prekes, paslaugas, generuoti lead’us savo verslui visoje “Google” produkcijos linijoje įskaitant paieškos sistemą, “Youtube” platformą ir kitas internete esančias svetaines kurias “Google” laiko tinkamomis reklamoms.

Google Adwords reklamų tipų taip pat yra keletas – video reklamos (beveik visada randamos tik “Youtube”), tekstinės reklamos (matomos vartotojui įrašius tam tikrus raktažodžius paieškos sistemoje) bei vaizdinės-tekstinės (banneriai arba banneriai su tekstu, matomi kitose svetainėse).

Tokia pasirinkimų gausa leidžia kurti reklamines kompanijas kurios tinka bet kokio tipo verslui, siūlančiam įvairias paslaugas ar prekes. Žemiau aptarsime reklamavimosi per “Google” privalumus.

Platformos privalumai

Kaip jau ir minėjau, vienas didžiausių pliusų tai – reklamos tipų gausa. Norint paleisti sėkmingą kampaniją, labai svarbu tinkamai žinoti kokiais būdais panašių paslaugų ieško vartotojai.

Jei esate buhalterines paslaugas tiekianti įmonė, didelis šansas, jog tokių paslaugų bus ieškoma tiesiog per pačią paieškos sistemą, taigi čia itin praverstų tekstinė reklama.

Kvietimas registruotis į konsultaciją ar renginį, reikalaus daugiau vizualinės informacijos, taigi čia neabejotinai geriau tiks vaizdo įrašo pavidalo reklama, kadangi žmonėms tai turės didesnį efektą.

Galiausiai vaizdinės-tekstinės reklamos, dar kitaip vadinamos dinaminėmis, apims tiek paveikslėlį, tiek tekstą. Mano manymu, tai labiausiai tinkamas būdas reklamuoti savo prekes internete. Jei tarkime prekiaujate elektronika, žmonėms pilnai užteks pamatyti kainą ir akcijas, kurias sėkmingai galite aprašyti.

Prieš paleidžiant reklaminę kampaniją labai svarbu gerai išsstudijuoti savo auditoriją, tuomet žinosite kokių veiksmų imtis.

Kaip prižiūrėti savo kampaniją?

Kaip gerą dalyką taip pat įvardyčiau “Google” reklamų prižiūrėjimo galimybes. Per “Google Ads” jūs ne tik galite jas kurti, tačiau ir ją prižiūrėti. Po tam tikro laiko – savaitės ar mėnesio, būtinai atkreipkite dėmesį į tai ką rodo statistiniai duomenys.

Jei kampanija nesulaukė tokios sekmės kokios per mėnesį tikėjotės, didelis šansas, jog ją reikės tobulinti. Tai gali būti bet kokie pakeitimai: raktažodžių į kuriuos taikotės keitimas, pačios reklamos teksto ar paveikslėlio patobulinimai, ar biudžeto koregavimas.

Džiugu, kad visą svarbiausią informaciją galite matyti tiesiog vietoje, be to, dar gausite rekomendacijų iš pačio “Google”. Taigi, bet kokiu metu galite keisti ir tobulinti savo kampanijas.

Apibendrinant

Mano nuomone, “Google” mokamų reklamų platforma yra itin lanksti, leidžianti ne tik reklamuotis įvairiais būdais, tačiau tuo pačiu ir labai patogi ją prižiūrint ir tobulinant.

Net neabejoju, jog bet koks verslininkas ar svetainės savininkas, ras puikų reklamos sprendimą savo internetiniam verslui.

Šaltiniai: https://www.bcon.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *