Kategorijos

Grandininiai pjūklai – sodo ir miško darbams

Grandininiai pjūklaiKaip ir sako pavadinimas, grandininis pjūklas pjauna su grandine. Dantyta grandinė yra pritvirtinta prie pjūklo ir yra labai efektyvi pjaudama, todėl tokio tipo pjūklai yra pamėgti miško darbuose bei sodininkystėje.

Modernūs grandininiai pjūklai pasižymi be galo dideliu ilgaamžiškumu, didele galia, tačiau ir nepaprastu efektyvumu tuo pat metu. Benzininiai modeliai efektyviai išnaudoja kiekvieną lašelį kuro ir neteršia aplinkos. Aktualiausioje šių pjūklų panaudos srityje – miškininkystėje yra gausu didelių iššūkių, su kuriais reikia kovoti kasdien. Tik patikima įranga gali užtikrinti, kad visi iššūkiai būtų įveikti, o viso ko priešakyje – grandininis pjūklas. Tai prietaisas, kuris simbolizuoja miškininkystę ir medkirčio darbą.

Pjūklai skirstomi pagal galią, juostos ilgį, darbinį tūrį bei svorį. Galia (kW) yra parametras daugiausiai lemiantis pjovimo sklandumą, kiti yra taip pat labai svarbūs, tačiau būtent į galią reiktų atkreipti pirminį dėmesį. Paprastai bazinėms reikmėms patenkinti, ypač sode, pakaks 1-1,6 kW galingumo pjūklo, o storų medžių pjovimui ir didelės apimties darbams jau reikėtų 3+ kW galingumo įtaiso. Vėl gi, jeigu jums toks įrenginys yra reikalingas tik tam tikriems darbams, ne ilgalaikiams planams vykdyti, nuomokitės, o ne pirkite. Kadangi geras ir profesionalus pjūklas gali kainuoti per pusę tūkstančio eurų, o nuoma daug kartų mažiau – paskaičiuokite ir nuspręskite.

Grandininiai pjūklai šiuo metu nebereikalauja daug aptarnavimo, juos yra daug technikos, kuri pati stebi ir reguliuoja tam tikrus parametrus, kad suderintų jo veikimą optimaliam pjovimui. Pjūklą visada išbandykite, jis turi būti komfortiškas rankose ir veikti taip, kad nebūtų didelių sunkumų ji vartyti, keisti padėtį ir įvairiai nešioti bei dirbti ilgas valandas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *