Kategorijos

Greitas kreditas – patogiai, greitai ir lengvai

Jeigu savo draugų ir artimųjų paklaustumėte, kuris iš jų pragyveno iki šios dienos, bent kartą nepasiskolinęs pinigų, ko gero neatsirastų nė vieno arba vos vienas kitas. Aišku, vieni bus skolinęsi tik nedideles sumas iš draugų ar giminių studijų metais, o kiti – galbūt iki šiol kas mėnesį moka įmokas už šimtatūkstantinę būsto paskolą. Taigi, paskolų dydis kinta priklausomai nuo situacijos, kuriai spręsti žmogui trūksta pinigų. Jeigu reikia tik kelių šimtų litų tam, kad sumokėtume baudą už pažeistas kelių eismo taisykles, suremontuotume netikėtai sugedusį automobilį, ar paprasčiausiai pritrūkstame pinigų pragyvenimui iki kitos algos, tuomet išsigelbėjimu gali tapti artimo žmogaus paskolinti pinigai arba greitieji kreditai. Tuo tarpu, jeigu jums reikia gana didelės sumos – keleto ar net keliasdešimt tūkstančių litų naujam automobiliui, namų remontui ar įmokai už vaikų studijas, artimieji padėti greičiausiai negalės, ir teks imti vartojimo kreditą, o gal netgi būsto kreditą tuo atveju, jeigu norite įsigyti naują namą ar butą.

 Taigi, kaip minėjau, pritrūkus nedidelės sumos pinigų, kartais galima tikėtis pagalbos iš draugų bei giminaičių, tačiau taip yra ne visuomet. Mūsų šalyje ekonominė daugumos gyventojų situacija niekuomet nebuvo ypatingai gera, ir retas iš mūsų kurio nors mėnesio pabaigoje galime pasidžiaugti, kad sugebėjome sutaupyti bent keliasdešimt litų juodai dienai. Taigi, ką jau kalbėti apie kažkokią finansinę pagalbą, kai nelaimės ištiktas draugas paprašo paskolinti kelis šimtus litų porai savaičių. Kartais net prie geriausių norų tokių pinigų paskolinti negalėtume net pačiam artimiausiam žmogui. O kitais atvejais netgi pats žmogus, kuriam reikia kredito, būdamas išdidus, ar norėdamas aplinkinių akyse atrodyti finansiškai nepriklausomas, nenori pinigų prašyti iš pažįstamų.

 Taigi, tokiomis ir panašiomis aplinkybėmis žmonės renkasi greitojo kredito bendrovių paslaugas. Neabejotinai greitas kreditas žmones žavi pagrinde tuo, kad jį gauti yra ne tik greita, bet ir patogu bei paprasta. Visų pirma, paraiška kreditui gauti pildoma internetu, arba, SMS kredito atveju, netgi gali būti išsiųsta iš kliento mobiliojo telefono, jeigu prieš tai jis yra užsiregistravęs greitojo kredito bendrovės internetiniame puslapyje. Iš kliento reikalaujama tik pilnametystės, nuolatinių pajamų, kurių dydis, beje, nėra svarbus – tai gali būti netgi minimali alga – ir teigiamos kredito istorijos.

 Tai reiškia, kad klientas praeityje nėra turėjęs negrąžintų paskolų ir nevėluodavo mokėti mėnesinių įmokų už finansinius įsipareigojimus. Be to, išsiuntus kredito paraišką, žmogus pinigus į savo sąskaitą gauna tą pačią dieną, dažniausiai jau po valandos ar netgi greičiau. Daugelis greitojo kredito įmonių pirmą kreditą suteikia be palūkanų. Reikia sutikti, kad iš jokio draugo ar giminaičio pinigų taip greit nepasiskolinsi. Minusas tik tas, kad laiku negrąžinus kredito, arba imant jį nebe pirmą kartą, teks mokėti gana nemažas palūkanas. Todėl, prieš imant greitą kreditą, vertėtų pamąstyti, ar šis finansinis įsipareigojimas ateityje netaps per didele našta jūsų piniginei.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *