Kategorijos

Greitas kreditas per 5 minutes

Ne vienam teko išgirsti apie tai, kad pasiskolinti galima ne tik banke, bet ir internete, neišėjus iš namų ar darbo. Tokią galimybę suteikia greitas kreditas internetu, kuris suteikiamas per penkias minutes nuo paraiškos pateikimo. Šios paslaugos patogumais ir pranašumais prieš kitus kreditus jau įsitikino ne vienas klientas, sėkmingai pasinaudojęs bei toliau besinaudojantis paslauga.

Vartojamasis kreditas suteikiamas registruotiems vartotojams, pateikusiems visus reikalaujamus duomenis, kurie yra naudojami patvirtinant asmens tapatybę ir vertinant kliento mokumą. Šios paslaugos tikslas – suteikti trumpalaikę finansinę pagalbą per trumpiausią aptarnavimo laiką. Finansinės paslaugos privalumas yra greita kreditoriaus reakcija į kliento norus, brangaus laiko taupymas neeikvojant energijos pildant šūsnies dokumentų, su kuriais susiduria komercinių bankų ir kredito unijų klientai, ketinantys gauti finansavimą. Tačiau reiktų pabrėžti, kad kreditas internetu nėra kasdienė paslauga ir ja turi būti naudojamasi tik išimtiniais atvejais, pavyzdžiui sugedus automobiliui, pritrūkus kelių šimtų litų iki atlyginimo, ištikus netikėtoms išlaidoms. Paslaugos palūkanos, lyginant su kitų įstaigų teikiamais kreditais, yra didesnės, todėl finansinė kredito paslauga yra sąlyginai brangi. Kadangi skolinamasi trumpam laikui, greitas kreditas apmokamas iš karto, padengiant ir priskaičiuotas palūkanas.

Kai kurios save gerbiančios įstaigos greitąjį kreditą stengiasi pakeisti kitokio pobūdžio finansavimo galimybėmis, tačiau šiuo metu rinkoje alternatyvų nėra, žvelgiant į visus  greitojo vartojimo kredito aspektus. Dažniausiai vartotojus bandoma motyvuoti mažesnėmis palūkanomis, geresniu įvaizdžiu ir kitais socialiniais aspektais. Tačiau kai kurių  dalykų pakeisti neįmanoma. Kartais kreditas internetu vertinamas kaip neatsakingo finansinio gyvenimo ženklas, bet spartėjantis gyvenimo tempas diktuoja kitas tiesas, kurioms atsispirti neįmanoma. Tuo tarpu skolinimasis iš kaimyno ar draugo gali būti daug nesaugesnis, nei greitojo kredito skolinimasis iš vartojamųjų kreditų įmonės.

Būtina pripažinti, kad kai kuriais atvejais greitas kreditas nėra tinkamiausias pasirinkimas. Pavyzdžiui, jeigu ketinate renovuoti savo būstą arba įsigyti automobilį ar kitą stambų daiktą, jums reiks didesnės sumos, nei ją suteikia geitasis kreditas. Šiais ir panašiais atvejais vertėtų kreiptis į banką dėl didesnio kredito skolinimosi, kurio sąlygos ir reikalavimai atitiktų kliento norus ir lūksečius. Pinigai šiuolaikinėje visuomenėje turi labai svarbų vaidmenį, todėl prieš atliekant bet kokius finansinius sprendimus, visada verta pasikonsultuoti su šią sritį kuruojančiais specialistais.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *