Kategorijos

Greiti kreditai internetu neišduodami bet kuriam asmeniui

greiti kreditaiJeigu skolinimasis jums jau kelia rūpesčių, tai turėtumėte vadovautis Lietuvos banko patarimu – apribokite save nuo greitųjų kreditų. Dabar greiti kreditai išduodami tik tais atvejais, jeigu kreditorius mato, kad besiskolinantis asmuo savęs neįtraukė į specialią viešą duomenų bazę, kurioje įrašytiems asmenims negalima išduoti jokių paskolų. Paskolos dabar dažnai sukelia nemažus rūpesčius tiems, kurie nemoka tinkamai tvarkyti savo finansų, todėl prieš skolinantis, ekspertai pabrėžia, kad paskolos sutartis turi būti nuodugniai išanalizuojama, jog paskui netektų stebėtis kodėl įmokos tokios didelės. Rinkdamiesi paskolas, būtinai įvertinkite visą kreditoriaus pateikiamą informaciją dėl skolinimosi sąlygų. Žinodami kokias palūkanas mokėsite, žinosite kiek teks grąžinti.

Greiti kreditai jokiu būdu neturėtų būti imamai neskaičiuojant įsipareigojimų sumos.

Jeigu jūs skolinatės neskaičiuodami jau turimų įsipareigojimų sumos, tai rizikuojate tiesiog gaišti laiką. Matote, kredito bendrovės dabar pabrėžia, kad prieš skolinimąsi klientai turėtų paskaičiuoti ar jų įsipareigojimai kitoms finansų įstaigoms jau nėra per dideli. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurie turi tieks įsipareigojimų, jog jų vykdymui kas mėnesį turi atidėti 40 procentų gaunamų tvarių pajamų, jau nebegali gauti naujų paskolų. Skolinti tokiems asmenims negalima, nes tai prieštarautų mokumo vertinimo nuostatams.

Kiekviena kredito įstaiga ar sutelktinio finansavimo platforma turi laikytis mokumo vertinimo nuostatų, nes Lietuvos bankas akcentuoja, jog už jų nesilaikymą bus skiriamos didžiulės baudos arba paprasčiausiai bus atimamos licencijos verstis vartojimo kreditų teikimo veikla. Jeigu iš anksto paskaičiuotumėte kiek pinigų skiriate įmokų dengimui, tai tokiu atveju lengviau suprastumėte ar kreditoriai jums skolins pinigus ar ne.

Visi greiti kreditai dabar turėtų būti imami tik tų, kurie yra sąžiningi, atsakingi ir dirbantys.

Klaidingai manote, kad neturėdami jokių uždelstų įsiskolinimų jūs gausite paskolą kone visur. Kreditoriai vertina ne tik tai, kiek pajamų skiriate įmokų dengimui per mėnesį – jie vertina ir kitą informaciją. Kredito įstaigos ir kiti paskolų teikėjai pabrėžia, kad gauti kreditus gali tik tokie asmenys, kurių pajamos bus pakankamos, o taip pat skolintis galės tie, kurie neturės uždelstų įsiskolinimų. Pabrėžtina – bedarbiai neturėtų bandyti skolintis, nes jiems paskolos neišduodamos dėl pajamų trūkumo.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *