Kategorijos

Greitieji kreditai geriausias būdas sudurti galą su galu

Greitieji kreditai, geriausias būdas greitai ir be vargo gauti pinigus. Pinigus gausite greitai, dažniausiai per 15 minučių po paraiškos patvirtinimo ir greituosiuose kredituose nėra jokių paslėptų mokesčių. Lietuvoje yra daugybė patikimų greitųjų kredito bendrovių, kuriose suteikiami greitieji kreditai.

Kaip suteikiami greitieji kreditai?

Žingsnis 1. Reikės užpildyti kredito bendrovės interneto svetainėje lengvą kredito paraiškos formą. Visas procesas yra labai paprastas. Užpildote, kai kuriuos pagrindinius duomenis t.y vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, suma kiek norite skolintis. Taip pat, ar dirbate, jei taip, nurodote darbe užimamas pareigas ir, kokias gaunate darbo pajamas. Taip pat reikės pervesti vieną centrą, kad įmonė galėtų patvirtinti jūsų tapatybę ir žinotų į kurią banko sąskaitą pervesti greitojo kredito pinigus.

Žingsnis 2. Kredito bendrovė gavusi kredito paraišką nuspręs, ar greitas kreditas bus suteiktas, ar ne.

Žingsnis 3. Patvirtinus paraišką, jūs turėtumėte gauti patvirtinimo laišką, kad buvo suteiktas greitasis kreditas. Paprastai tai užtrunka iki kelių minučių.

Jei manote, kad dabartinė finansinė situacija yra šiek tiek pablogėjusi ir jums reikia šiek tiek papildomų pinigų, kad sudurtumėte galą su galu iki atlyginimo, tada nedvejodami kreipkitės į finansinę bendrovę. Greitas kreditas internetu jums tikrai padės.

Greitojo kredito gavimo sąlygos

Greitas kreditas gaunamas labai lengvai, kuris gali būti naudingas, jei turite blogą kredito istoriją. Su bloga kredito istorija bankas nesuteikia kredito. Greitųjų kreditų bendrovėse greitasis kreditas su bloga kredito istorija suteikiamas. Svarbiausia neturėti skolos kitoje finansinėje įstaigoje. Nors greitųjų kredito bendrovės suteikia lengvai kreditus, bet vis tiek, turite atitikti, tam tikrus keliamus reikalavimus, aišku ne tokius griežtus, kaip komercinių bankų. Žemiau pateikiau, tuos reikalavimus, kuriuos turi atitikti, jei norite, greitasis kreditas sums būtų suteiktas:

  • Esate ne jaunesnis nei 18 metų? Jei taip, tai atitikote vieną iš pagrindinių greitųjų kredito bendrovių keliamių sąlygų.
  • Gyvenate Lietuvoje? Lietuvos greitų kreditų bendrovėse suteikiami greitieji kreditai, tik Lietuvos piliečiams.
  • Gaunate kokias nors oficialias pajamas? Turite gauti oficialias pajamas. Dažniausiai kredito bendrovės reikalauja,  kad tai būtų darbo užmokesti, kuris turi būti nemažesnis nei 850 Lt. į rankas t.y Lietuvos respublikos minimumas. Jei negaunate darbo užmokesčio ne bėda, gauti greitąjį kreditą galima ir su kitomis pajamomis, svarbiausia jos būtų fiksuojamos Sodroje.
  • Turite galiojančia banko sąskaitą? Turite turėti banko sąskaitą, kokiame nors Lietuvos komerciniame banke. Sąskaita reikalinga patvirtinti jūsų tapatybę ir tam, kad kredito bendrovė galėtų pervesti pinigus. Greitieji kreditai suteikiami internetu, nes tai greičiausias būdas gauti pinigus. Jums net nereikės išeiti iš namų.

Taigi, jei nuspręsite kreiptis dėl paskolos. Nepamirškite grąžinti paskolą laiku, nes priešingu atveju laukia blogos pasekmės.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *