Greitieji kreditai žiemai

Greitieji kreditai šildymuiNorite to ar ne, vasara eina į pabaigą, todėl reikia mąstyti apie šildymo sezoną. Tai ypač aktualu tiems, kurie šildo savarankiškai kietu kuru ir turi prieš sezoną įsigyti malkų, anglių ar kito kuro. Vienu kartu nusipirkti daugiau kuro dažnai atsieina pigiau, tačiau tuo pat metu reikia ir turėti daugiau pinigų, tad greitieji kreditai žiemai gali tapti puikiu išsigelbėjimu.

Dažnai manoma, kad verčiau jau pirkti malkų rečiau, mokėti gerokai brangiau, bet tik nesiskolinti. Čia reikėtų gerai paskaičiuoti, kas iš tiesų atsieina pigiau. Kelis kartus pirkti brangiau ir mokėti už transportavimą kas kartą ar pasiskolinti reikiamą sumą pinigų su nustatytomis palūkanomis ir grąžinti šiek tiek didesnę sumą. Kiek pabrangs malkos ar kitas kuras priklauso nuo to, kokią kreditų bendrovę pasirinksite ir kokios jos siūlomos palūkanos.

Tuo tarpu yra dar viena priežastis, dėl ko greitieji kreditai yra naudingi šioje situacijoje – niekada negali žinoti kaip pasikeis malkų ar kito kuro kainos prasidėjus šildymo sezonui. Kainų kaitą Jūsų nenaudai ypatingai gali pasikeisti esant šaltos žiemos prognozėms ar netikėtai spustelėjus šaltukui. Taigi, siūlome to išvengti ir kuru pasirūpinti iš anksto.

Visgi, esant nemenkai konkurencijai kuro rinkoje vertėtų nuodugniai vertinti aplink Jus esančių šios paslaugos teikėjų siūlymus. Kai kurie turi paruošę puikią alternatyvą greitiesiems kreditams – pirkimą išsimokėtinai, dalinį atsiskaitymą ar kitas panašaus tipo galimybes, kurios leidžia Jums išvengti didelių išlaidų vienu metu. Patogu, naudinga ir vilioja.

Nepaisant to, kad individualų šildymą turinčioms šeimoms tenka vienu metu išleisti didesnę sumą pinigų, tai kur dažniausiai kur kas pigiau nei centralizuotos šildymo sistemos daugiabučiuose ar prie bendrų sistemų prijungtuose atskiruose namuose, kotedžuose. Taigi, net ir su greituoju kreditu Jums šildytis bus ko gero pigiau nei kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.