Kategorijos

Grindų dangos: ąžuolo ir uosio parketas

Kuriant savo svajonių namų interjerą, tiesiog plyšta galva nuo įvairiausių sprendimų, kuriuos reikia priimti, norint rasti geriausią sprendimą. Kai susidorojote su sienomis, lubomis ar langais, laikas pradėti galvoti apie kokybišką grindų dangą savo jaukiems namams.

Išsirinkti grindų dangą yra rimtas ir atsakingas darbams, kurį tinkamai atlikus, mėgausitės puikiais ir kokybiškais namais.

Svarbiausia – kokybiškai paruoštas pagrindas. Jei nenorite, kad sudėtos grindys linguotų, girgždėtų ar vaikštant jaustųsi duobės, būtina tinkamai išsilyginti pagrindą. Kai pagrindas paruoštas, galima galvoti ir apie tai, kuo norite vaikščioti savo svajonių namuose.

Vienas iš geriausių pasirinkimų – parketas. Parketą sukloti yra sudėtingiau, tačiau tarnavimas ir išskirtinai puikus rezultatas suteikia peno apmąstymams, ar rinktis kokybišką dangą, kuri tarnaus ilgai, ar geriau kloti pigesnį variantą – laminatą, kuris greitai nusitrins ir praras  savo išvaizdą.

Ji pasirinkote pirmąjį variantą, geriausia rinktis iš aukščiausios kokybės Ąžuolo ir Uosio parketo:

Ąžuolo parketas – tai puikus pasirinkimas, norintiems susikurti prabangią aplinką. Ąžuolo parketo privalumai – ilgaamžiškumas bei praktiškumas. Parketas yra kietesnis nei įprasta, todėl mažiau reaguoja į aplinkos mikroklimato pokyčius, kas ženkliai sumažina tikimybę, kad parketas išsivaikščios, pradės banguotis ar greitai nusitrins. Ąžuolo parketas dažniausiai pasižymi tamsesne, sodria spalva, kuri atrodo ypač prabangiai ir yra vertinama tarp tų, kurie turi išskirtinį skonį bei ypač vertina kokybę.

Uosio parketas – tai bene dažniausias pasirinkimas tarp tų kurie ieško kokybiškos grindų dangos. Uosio parketas išsiskiria savo švelnia ir subtilia spalva, kuri namus padaro jaukesnius ir šviesesnius. Šis pasirinkimas yra vertinamas dėl savo praktiškumo ir ilgaamžiškumo, nes uosio parketas pasižymi kietumu bei išskirtiniu tvirtumu.

Kai išsirinkote parketą, reikia pagalvoti apie jo montavimą. Jei patys nesate to darė, rekomenduojam kreiptis į profesionalus. Nors iš pažiūros, sudėti parketą nėra misija neįmanoma, praleidus kelis svarbius niuansus, ateityje galite susidurti su įvairiomis problemomis. Todėl, nors internete ir apstu mokomosios medžiagos, kaip teisingai susidėti parketą, verta rinktis specialistus, kurie nuolatos tobulina savo žinias ir gali pasiūlyti kokybiškas parketo montavimo paslaugas. Specialistai, kurie dirba su parketo montavimu, turi visą reikalingą įrangą bei patirtį, specialistai suklos parketą, išmontuos senąją dangą bei ją išveš, todėl kartais tai net pigiau, nei daryti pačiam. Sudėjus įrangos nuomos kaštus bei laiko sąnaudas, savarankiškas parketo klojimas gali kainuoti tikrai nemažai.

Jei jau turite parketą, nepamirškite, kad galite jį atsinaujinti. Įmonės, kurios užsiima parketo prekyba ir montavimu, gali Jums atnaujinti parketą naudodami specialiąsias technologijas bei pažangią parketo atnaujinimo įrangą. Parketas bus lyg naujas. Tai ypač aktualu, kai norima išlaikyti įsigyto namo ar buto autentiškumą.

Parketas yra puikus pasirinkimas, todėl prieš klojant grindų dangą, verta pagalvoti, ar tik neverta rinktis aukščiausios kokybės grindų iš karto ir taip nusimesti naštą ilgiems metams į priekį.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *