Kategorijos

Grindų įrengimas: kaip išsirinkti grindis vonios kambariui?

Grindų įrengimas vonioje yra itin atsakingas, kruopštumo ir išmanymo reikalaujantis darbas, nes reikia turėti omenyje, kad šis kambarys yra padidėjusios drėgmės zona. Dėl aukšto drėgmės lygio, tokioje erdvėje grindis įrengti rekomenduojama kuo atsparesnes (atsparias tiek drėgmei, tiek trinčiai). Šiame tekste pristatysime kelis voniai tinkamus grindų dangos variantus, kurie yra atsparūs ir estetiškai patrauklūs.

Keramikinės plytelės. Vonios grindų įrengimas keramikinėmis plytelėmis yra populiariausias pasirinkimas. Taip yra todėl, kad plytelės yra higieniškos (nuo jų lengva pašalinti purvą), atsparios ir išvaizdžios. Galima rinktis iš daugybės jų spalvų, dizainų ir netgi formų. Plytelės yra atsparios drėgmei, tačiau renkantis jas vonios grindims, visada reikia atkreipti dėmesį į jų duomenis nurodytus gamintojo pridėtoje etiketėje. Svarbu atkreipti dėmesį į jų poringumą bei slidumą.

Natūralus akmuo. Grindų įrengimas natūralaus akmens plytelėmis vonios kambaryje yra šiek tiek mažiau populiarus, nei įrengimas keramikinėmis plytelėmis. Taip yra todėl, kad natūralus akmuo yra porėta medžiaga, tai reiškia, kad ji įgeria skystį. Tačiau ši problema lengvai gali būti eliminuota naudojant specialius sandariklius, kuriais reikia padengti plytelių paviršių. Akmuo vonios interjere atrodo laba natūraliai ir solidžiai. Tai yra tvirta, didelį svorį ir intensyvų judėjimą atlaikanti grindų danga.

Laminatas. Pradėti reikia nuo to, kad ne bet koks laminatas tinka vonios grindų įrengimui. Tačiau pasirinkus drėgmei atsparų šios grindų dangos variantą, tai yra visai logiškas pasirinkimas, nes laminatą lengva valyti ir jis yra atsparus trinčiai, intensyviam judėjimui. Grindų įrengimas laminamtu yra geras sprendimas tuo atveju, jei vonioje norite įrengti medines grindis, bet ieškote pigesnio ir atsparesnio varianto. Laminatas vizualiai puikiai gali pamėgdžioti šiltą ir jaukią medienos išvaizdą.

Vinilinė grindų danga. Grindų įrengimas viniline grindų danga Lietuvoje po mažu, bet užtikrintai pradeda įgauti populiarumą. Drąsiai galima teigti, kad vinilinė grindų danga yra viena tinkamiausių grindų dangos rūšių vonios kambariui. Tai yra itin drėgmei atspari medžiaga. Šiandien galima rinktis iš įvairių šios dangos spalvų, dizainų. Vinilinės grindys taip pat gali imituoti įvairias kitas medžiagas, pavyzdžiui, medieną, akmenį, odą ir panašiai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *