Kategorijos

Grotos – geriausia apsauga nuo ilgapirščių

grotosApsauginės grotos yra dedamos norint maksimaliai apsaugoti patalpoje esantį turtą. Dažniausiai grotas dedasi parduotuvės, siekiančios maksimalaus saugumo, atitverti skyrių nuo bendrojo koridoriaus, tačiau ir norinčios nepaslėpti viduje esančių prekių. Kadangi pro apsauginės grotos peršviečiamos, klientai mato parduotuvėje esantį asortimentą net tada, kai salonas jau nedirba.

Taip pat apsaugines grotas langams renkasi pirmo aukšto gyventojai. Jos apsaugo namus ne tik nuo vagių, tačiau ir nuo langų išdužimo. Grotos yra įvairiausių rūšių: stacionarios, susukamos, sustumiamos, tad tikrai renkantis, neturėtų kilti bėdų. Jos neužima daug vietos, jų beveik nesimato, kadangi norint, lengvai yra grąžinamos į pirminę padėtį. Yra galimybė apsauginių grotų mechanizmą integruoti į pastato apdailą, tad jų visiškai nesimato ir namo eksterjeras išlieka nepakitęs. Apsauginių grotų didžiausi privalumai yra: ilgaamžiškumas, lengvas valymas nuo dulkių ar purvų, patikima apsauga, iš ties nesudėtinga priežiūra.

Žmonės, kuriems patinka ekologiški dirbiniai, tikrai bus patenkinti, kadangi grotos yra gaminamos iš aliuminio. Yra galimi net keli apsauginių grotų valdymų variantai, tai, žinoma, rankinis būdas ir be abejo elektroninis, nuotolinis valdymas. Apgalvota net ir tai, kad dingus elektrai, grotas vis tiek galima atkelti pasitelkus į pagalbą rankas ir papildomą grandinę. Pagal visus standartus, grotų spalva yra balta, tačiau tikrai įmanoma, paprašius gamintojų, jas nudažyti kita, prie eksterjero ar interjero labiausiai tinkančia spalva.

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *