Grožio salono įranga ir tinkamos dantų balinimo priemonės

grožio salono įranga

Graži šypsena gali tiek daug suteikti džiaugsmo, todėl mums taip svarbu, kad dantys būtų sveiki ir gražūs. Pasirinkti galime įvairias dantų balinimo priemones, kurios padeda pasiekti taip trokštamo baltumo. Svarbu tik, kad jos būtų saugios. Dantis balinti galime įvairiais būdais. Tam naudojama odontologijos kabineto ar grožio salono įranga bei įvairios priemonės.

Jau ne vieną dešimtmetį daugeliui žmonių rūpi dantų baltumas. Taip vadinama Holivudo šypsena tapo daugeliui idealu, kurio taip siekiama. Svarbu nepamiršti, kad ne tik balinimas suteikia šypsenai grožio. Nepamirškite kasdien tinkamai rūpintis burnos ertmės būkle ir kasmet apsilankyti pas odontologą. Ne visuomet galima balinti dantis. Pagrindinė priežastis – esamos plombos. Balinimas galimas tuomet, kai ruošiamasi pakeisti senas plombas. Tuomet pirmiausia atliekamas dantų balinimas, o naujos plombos spalva parenkama pagal išgautą dantų balinimo atspalvį. Priešingu atveju dantų ir plombų spalvos ar atspalviai skirsis.

dantu balinimo priemonesŠiuo metu siūlomos įvairios priemonės, kurios balina dantis: pastos, geliai, skysčiai, juostelės, kapos, lazeris ir kt. Efektyviausia ir brangiausia procedūra atliekama lazeriu. Ji daroma odontologijos kabinete. Dažniausiai pakanka vieno vizito ir jūs jau galite džiaugtis balta šypsena. Rezultatai, jei tinkamai bus atliekama dantų priežiūra, gali išlikti net ir kelerius metus. Kitas dantų balinimo priemones galima įsigyti iš odontologo, vaistinės ar įvairių grožio prekių parduotuvių, tačiau visuomet reikia įsitikinti, kad tai yra saugi procedūra.

Dantis galima balinti ne tik namuose ar odontologijos kabinete. Šiuo metu vis dažniau galime pamatyti skelbimus, kuriuose siūloma atvykti į grožio saloną ir atlikti balinimo procedūras. Ne kiekvieno grožio salono įranga yra tinkama šioms procedūroms. Svarbu pasirinkti patikimą specialistą, kuris turi ne tik reikiamas priemones, bet ir pakankamai žinių bei įgūdžių. Neatsargiai parinktos dantų balinimo priemonės gali turėti skaudžių pasekmių. Po procedūrų dažnai skauda ne tik dantis, bet ir dantenas. Pažeista ar nudeginta burnos gleivinė, ar dantenos dažnai sukelia skausmą, tačiau to galima išvengti, jei specialistas tinkamai atliks procedūrą. Taip pat labai svarbu, kad dantų balinimo procedūros būtų atliekamos tik tiems, kurių dantys sveiki. Kai kurios ligos ir dantų balinimas nėra suderinamos, pavyzdžiui, periodontitas ar kariesas.

Dantų balinimas gali pakenkti, tačiau tinkamai parinktos priemonės ir saugumo laikymasis turės teigiamus rezultatus. Balta ir gražia šypsena galima bus mėgautis ilgą laiką. Tinkamai atliktos balinimo procedūros turės tik teigiamą poveikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.