Kategorijos

Gurmaniški pietūs su šeima

Kaip gera ir lengva gaminti pietūs drauge su šeima, kaip smagu pasistengti ir gražiau padengti stalą, kaip svarbu atrasti laiko visiems prie jo susėsti vakarienei ir jaukiems pokalbiams.

Iš paprastų ir pigių produktų- gurmaniški patiekalai

Norintiems pagaminti gurmanišką vakarienę šeimai nebūtina išleisti daug pinigų- parinkus tinkamus produktus. Už mažiausią kainą galima įsigyti įvairių kvietinių, miežinių ir perlinių kruopų. Nusipirkus šių kruopų ar avinžirnių galima pasigaminti įvairias salotų variacijas, o įvairių rūšių makaronai- pilno grūdo ekologiški makaronai be glitimo ar su įvairiais priedais- tikrai leis pasilepinti paprastu, tačiau prabangiu skoniu. Tiems, kurie nebenori bulvių košės ar plokštainio, gali išbandyti bulvių ir daržovių troškinį. Morkos, burokėliai, salotos ir kitos daržovės suteiks jūsų vakarienei puikų skonį ir ryškių spalvų. Iš daržovių galima sukurti daugybę troškinių ar salotų variacijų, pagardinti sriubą ir kitus patiekalus.

Nuo ko priklauso vyno skonis?

Vyno skonis priklauso nuo vynuogių veislės, tai labai svarbu žinoti kiekvienam vyno mėgėjui. Sraigeirvarle.lt rekomenduojamų vynų gausybė ir įvairovė nustebina kaskart kai tenka rinktis vyną.

Vyno gamyba

Vynas- tai fermentuotas raudonųjų arba žaliųjų vynuogių sultys, suraugintos spiritiniu būdu. Jame yra ne mažiau kaip 9proc. spirito. Kad ir kaip būtų keista, baltasis vynas gali būti padarytas ir iš raudonųjų vynuogių. Kalbant apie statines, kuriose saugomas vynas, tai vynas rauginamas ąžuolo statinėse. Kiekvienų metų statinės turi būti visiškai naujos, jos naudojamos tik vieną kartą. Baltasis vynas gaminamas iš šviežių vynuogių sulčių- baltųjų ir kui kurių raudonųjų bei juodųjų vynuogių. Raudonasis vynas gaminamas kiek kitaip: sultys rauginamos kartu su vynuogių odelėmis ir sėklelėmis. Rauginimo procese susikaupęs etilo spiritas tirpina dažančiąsias medžiagas, ir jos pereina į vyną. Gaminant spirituotą vyną, sutraiškytų vynuogių masės ar jų sulčių rūgimo procesas nutraukiamas, perpylus rektifikuoto spirito. Desertiniam vynui spiritas supilamas vos pradėjus rūgti, o stipriam- rūgimui baigiantis, todėl desertiniame lieka daugiau cukraus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *