Kategorijos

Hialurono injekcijos: nauda veido odai

Ne paslaptis, kad lygi, sveika ir švytinti veido oda kiekvienam žmogui prideda papildomo žavesio. Tačiau ne visi gali tuo džiaugtis, o ypač, kai bėgantys metai palėka pėdsakus veide. Daugelis pabandę įvairių kremų, serumų ar kaukių tikisi greito ir akivaizdaus efekto, tačiau dažnai tenka nusivilti. Hialurono injekcijos gali būti puikus pasirinkimas, kuris efektyviai pagerins veido odos būklę bei išvaizdą.

Hialurono injekcijos padės efektyviai sudrėkinti išsausėjusią bei atgaivins pavargusią, švytėjimą prardusią veido odą. Taip pat šios procedūros dėka bus sumažinamos raukšles bei veido odai grąžinamas jaunatviškas žavesys. Hialurono rūgštis – tai natūrali medžiaga, kurią galima rasti kiekvieno mūsų organizme. Ji geba sulaikyti drėgmę ir yra atsakinga už odos drėkinimą. Įvairūs faktoriai, tokie kaip saulės poveikis, senėjimo procesai ir t.t. lema hialurono kiekio organizme sekimą. To pasekoje, pastebime tokios odos problemos, kaip: sausėjimas, sumažėjęs stangrumas, elastingumas, ryškėjančios raukšlelės. Hialurono rūgšties injekcijos padeda atstatyti veido odoje prarastą hialurono rūgšties kiekį ir taip pagerinti jos būklę.

Hialurono injekcijos padeda išvengti, ,,gulimosi po skalpėliu“, kadangi raukšlės išlyginamos neatliekant jokių chirurginių intervencijų. Ši procedūra padeda panaikinti nosies-lūpų, mimikos raukšles, raukšles aplink akis bei lūpas. Hialurono injekcijos taip pat puikiai tinka norint suteikti apimties skruostams, veido kontūrui formuoti,  pakoreguoti lūpų, smakro formą. Taip pat ši procedūra padės efektyviai sudrėkinti išsausėjusią veido odą, grąžinti jai gyvybingumą, stangrumą, suteiks natūralaus, sveiko švytėjimo efektą.

Procedūros metu siekiant išvengti skausmo ar nemalonių pojūčių, dažniausiai oda patepama nuskausminamuoju kremu. Hialurono rūgštis į odą suleidžiama plona adata. Procedūros trukmė –  iki 30 min.. Po procedūros galimas nežymus odos paraudimas, patinimas, tačiau šie požymiai pranyksta kelių dienų eigoje. Injekcijų poveikis jau pastebimas iš karto, tačiau galutinis rezultatas atsiskleidžia maždaug po 10 – 14 dienų. Hialurono injekcijų matomų rezultatų išsilaikymo trukmė priklauso nuo konkrečios situacijos, tačiau dažnu atveju trunka apie 9 – 12 mėn.

Domina hialurono injekcijos Kaune ar Marijampolėje? Maloniai kviečiame apsilankyti lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic ir mes Jums padėsime!

sensual glamour portrait of beautiful woman model lady with no makeup and clean healthy skin on black background

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *