Kategorijos

Hialurono injekcijos veido odai

Ar pastebėjote, kad Jūsų veido oda pradėjo sausėti, yra nebe tokia elastinga bei švytinti? O dar ir raukšlelės darosi vis ryškesnės? Kremai, serumai, veido kaukės ne visada suteikia norima efektą, tačiau išeitis tikrai yra. Hialurono rūgšties injekcijos padės efektyviai ir greitai sudrėkinti veido odą bei sugrąžinti prarastą gyvybingumą!

Hialurono injekcijos giliai sudrėkins išsausėjusią bei efektyviai atgaivins pavargusią, švytėjimą prardusią veido odą. Taip pat ši procedūra padės sumažinti raukšles bei grąžinti odai jaunatvišką žavesį. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, randama kiekvieno mūsų organizme. Ji geba sulaikyti drėgmę, tad yra atsakinga už odos drėkinimą. Dėl įvairių faktorių, tokių kaip saulės poveikis, senėjimo procesai ir t.t. hialurono kiekis organizme su laiku vis labiau senka. To pasekoje, pastebime šias odos problemas: sausėjimas, sumažėjęs stangrumas, elastingumas, ryškėjančios raukšlelės. Hialurono rūgšties injekcijos padeda atstatyti veido odoje prarastą hialurono rūgšties kiekį ir taip pagerinti jos būklę.

Hialurono injekcijų dėka, raukšlės išlyginamos neatliekant jokių chirurginių intervencijų, tad siekiant jaunatviškiau atrodančios, lygesnės odos nebūtina ,,gultis po skalpeliu“. Ši procedūra efektyviai panaikina nosies-lūpų, mimikos raukšles, raukšles aplink akis bei lūpas. Hialurono injekcijos taip pat puikiai tinka norint suteikti apimties skruostams, veido kontūrui formuoti,  pakoreguoti lūpų, smakro formą. Taip pat ši procedūra padės efektyviai sudrėkinti išsausėjusią veido odą, grąžinti jai gyvybingumą, stangrumą, suteiks natūralaus, sveiko švytėjimo efektą.

Tam, kad procedūra nesukeltų skausmo ar nemalonių pojūčių, dažniausiai oda patepama nuskausminamuoju kremu. Hialurono rūgštis į odą suleidžiama plona adata. Procedūra trunka iki 30 min. Po procedūros galimas nežymus odos paraudimas, patinimas, tačiau šie požymiai pranyksta kelių dienų eigoje. Injekcijų poveikis jau pastebimas iš karto, tačiau galutinis rezultatas atsiskleidžia maždaug po 10 – 14 dienų. Hialurono injekcijų matomų rezultatų išsilaikymo trukmė priklauso nuo konkrečios situacijos, tačiau dažnu atveju trunka apie 9 – 12 mėn.

Domina hialurono injekcijos Kaune? Maloniai kviečiame apsilankyti lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic ir mes Jums padėsime!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *