Kategorijos

Hostingai.info – hostingų žinynas

Kiekvienas patyręs interneto svetainių specialistas suvokia, kaip sunku gali būti išsirinkti gerą svetainę. Be jokios abejonės – rizika didžiulė, blogas interneto svetainės saugojimo (“Hosting’o”) paslaugų teikėjas gali stipriai apkarpyti Jūsų svetainės lankomumą, jei jo įranga nebus patikima.

Taigi taip ir gimė šis projektas, hostingai.info. šiame puslapyje pabandysime pateikti Jums informaciją apie hostingą, pasistengsime apžvelgti kai kuriuos paslaugų tiekėjus ir patarimus kaip išvengti įmonių, galinčių tik apsunkinti Jūsų projekto vystymąsį.

Neužsisedėsime tik su hostingo tiekėjais, lyginsime įvairius domenų registratorius, suteiksime patarimų kaip optimizuoti Jūsų hostingo darbą, kad jis lengviau susidorotų su užklausomis ir greičiau veiktų. “Google” ir kitoms paieškos sistemos svetainės veikimo greitis yra ypatingai svarbus, kadangi tai turi šiokios tokios įtakos indeksacijai.

Stengsimės atsakyti į Jūsų klausimus, nepaliksime Jūsų bėdoje ir padėsime surasti geriausią hostingą Jums priimtinos kainos ribose.

Jokiu būdu neparmišime ir akcijų, kurios yra neįtikėtinai geras būdas už nedidelę kainą nusipirkti gerą svetainės talpinimo planą. štai pavyzdžiui visai neseniai dedikuoti.lt siūlė net 90% nuolaidą 3 ir 6mėn. užsakymams. Tokios galimybės tiesiog negalima praleisti ir mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad taip tikrai neatsitiktų.

Taigi sekite naujienas ir laukite pirmųjų pranešimų! Jau greitai suteiksime informacijos apie geriausią Lietuvoje interneto paslaugų teikėją!

http://www.hostingai.info 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *