Hostingas, Hostingai

hostingas, hostingai
hostingas, hostingai

Kiekvienas kiek besidomintis ar kuriantis web projektus turi juos kur nors patalpinti. Na savo kompiuteryje irgi galima laikyti svetaines kurias pasieks visas pasaulis, bet su tokiomis elektros kainomis ir nieko apie tai neišmanant, geriau pasirinkti profesionalus kurie specializuojasi šioje srityje.

Yra įvairiausių hostingo rūšių, www svetainių talpinimas(priegloba), el pašto,  virtualus dedikuoti serveriai, virtualus privatus serveriai. Paprastam projektu su nedideliu lankytojų srautu pilnumoje užtenka tinklapių priegloba, tai viename galingame serveryje patalpinta daug projektų. Kiekvienas vartotojas gauna  tam tikrą hostingo resursų dalį.

Taip pat yra ir keletas hostingo apmokėjimo būdų sms hostingas, tokiame hostinge paslaugas apmokėsite sms žinutėmis, rimtesni hostingai nepriėma apmokėjimų sms žinutėmis, o bankiniais pavedimais, bet ir resursų dažniausiai ir kokybe gausite daug geresnę.

O kai kurie iš viso nenori leisti pinigų hostingui, tai ieško internete nemokamo hostingo. Ankščiau nemokamas hostingas būdavo labai nepatikimas, dažnai lūždavo, po kelių mėnesių, metų nutraukdavo savo veiklą ir būdavo prikišta begalės reklamų.  Dabar viskas keičiasi, tikrai yra ir ne vienas ir ne du patikimi hostingai, be jokių reklamų ir teikiantys tokias pat paslaugas kaip ir mokami hostingai.

Pasirinkimas tikrai didelis šiuo metų, o tarp hostingo tiekėjų didelė konkurencija, o kai didelė konkurėncija laimi vartotojas, hostingo tiekėjai stengiasi neprarasti savo klientų, todėl ir hostingo kokybė vis gerėja ir hostingo kainos tampa vis priimtinesnės. Hostingas su 50% nuolaida.

Hostingas, Hostingai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.