Kategorijos

HydraFacial – išskirtinė veido valymo procedūra

Giluminį veido valymą svarbu atlikti periodiškai. Giliai susikaupusių nešvarumų veido šveitikliais ar prausikliais nepašalinsime, tad kosmetologo pagalba yra būtina norint išlaikyti sveiką ir gražią odą. Gan įprasta manyti, kad veido valymas yra nemaloni, skausminga procedūra, o po jos kelias dienas dar reikia slėpti paraudusį veidą. Iš dalies tai tiesa, nes kai kurie veido valymo būdai sukelia tokias pasekmės, tačiau modernių technologijų dėka, yra ir kur kas pažangesnių veido valymo metodų. HydraFacial – tai procedūra, kuri pakeis Jūsų požiūrį į veido valymą.

HydraFacial procedūratai inovatyvus sveikos, švarios, išpuoselėtos ir jaunatviškos odos išsaugojimo būdas. Vienos procedūros metu Jums bus atliekamas veido šveitimas, giluminis valymas bei drėkinimas. Tai trys procedūros – vienoje! HydraFacial procedūra nesukelia jokio skausmo. Priešingai, ji yra maloni bei atpalaiduojanti, tad lepinama ne tik veido oda, bet ir Jūs turite progą palepinti save. Puikius procedūros rezultatus galima pastebėti iškart, o veido paraudimas išnyksta 1-2 valandų bėgyje. Šią procedūra yra pamėgusios ir pasaulio įžymybės, tokios kaip Beyonce, Paris Hilton, Cameron Diaz ir daugelis kitų.

HydraFacial taip pat padeda spręsti įvairias veido odos problemas, tam pritaikant konkrečius serumus. Ji tinka odai, kuri yra kamuojama aknės ar kitokio pobūdžio spuogų, taip pat išsausėjusiai, papilkėjusiai odai. Ši procedūra padeda kovoti su odos senėjimu: mažina smulkias raukšleles, suteikia odai daugiau stangrumo, atjaunina ją.

Procedūra susideda iš trijų etapų. Pirmiausiai yra atliekamas odos valymas bei eksfoliacija. Oda yra nušveičiama, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Po to atliekamas giluminis odos valymas. Vakuumo pagalba iš odos pašalinami susikaupę nešvarumai, išvalomos poros. Ir tada prieinama prie trečio etapo, kurio metu oda sudrėkinama ir pamaitinama serumais. Serumai yra parenkami, atsižvelgiant į odos tipą bei problematiką.

Po HydraFacial procedūros oda tampa lygesnė, stangresnė, įgauna natūralaus švytėjimo. Taip pat ji intensyviai sudrėkinama, sumažėja smulkios raukšlelės, pagerėja odos spalva. Ši procedūra puikus pasirinkimas ir prieš svarbias progas, šventes, renginius, norint, kad ypatingą dieną oda atrodytų nepriekaištingai. Išbandykite HydraFacial procedūrą ir nebenorėsite grįžti prie tradicinių veido valymo metodų!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *