Kategorijos

HydraFacial – kitoks veido valymas

Veido valymas yra procedūra, kurią privalu periodiškai atlikti, norint turėti sveiką ir gražią veido odą. Dažnai veido valymas gali asocijuotis su nemalonia ir gan skausminga procedūra, po kurios dar keletą dienų bus matomas veido paraudimas. Tačiau šių nemalonumų išvengsite pasirinke HydraFacial procedūrą. Tai modernus veido valymo būdas leidžiantis į šią procedūra pažvelgti visai kitaip.

HydraFacial procedūra padės Jums išlaikyti sveiką, švarią, išpuoselėtą ir gyvybingai atrodančią veido odą. Vienos procedūros metu bus atliekami trys pagrindiniai žingnsiai: veido šveitimas, giluminis valymas bei drėkinimas. Tad gausite net tris procedūras vienoje. HydraFacial procedūra yra visiškai neskausminga. Priešingai, ji yra maloni bei atpalaiduojanti, tad jos metu net gi pailsėsite ir maloniai praleisite laiką. Puikius procedūros rezultatus galima pastebėti iškart po jos, o veido paraudimas išnyksta 1-2 valandų bėgyje. Beje ši procedūra yra gana populiari tarp Holivudo žvaigždių.

HydraFacial taip pat padeda spręsti įvairias veido odos problemas, pagal tai parenkant konkrečius serumus. Ji gali būti pritaikoma odai, kuri kenčia nuo aknės ar kitokio pobūdžio spuogų. Taip pat HydraFacial padės esant išsausėjusiai, papilkėjusiai odai. Ši procedūra padeda mažinti odos senėjimo požymius: mažina smulkias raukšleles, suteikia odai daugiau stangrumo, atjaunina ją.

Procedūra susideda iš trijų etapų. Pirmas etapas – atliekamas odos valymas bei eksfoliacija. Oda yra nušveičiama, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Antras etapas –  atliekamas giluminis odos valymas. Vakuumo pagalba pašalinami giliai susikaupę nešvarumai, išvalomos poros. Trečias etapas – oda sudrėkinama ir pamaitinama serumais. Serumai yra pritaikomi pagal odos tipą bei problematiką.

HydraFacial procedūros rezultatai Jus maloniai nustebins. Oda tampa lygesnė, stangresnė, įgauna nuostabaus švytėjimo. Ji atrodo gyvybinga, gaiva alsuojanti ir pailsėjusi. Taip pat ji efektyviai sudrėkinama, sumažinamos smulkios raukšlelės bei pagerinama odos spalva. Šią procedūrą galite drąsiai rinktis artėjant įvairioms šventėms ir progoms tam, kad Jums svarbią dieną oda atrodytų nepriekaištingai. Maloniai kviečiame atlikti HydraFacial procedūrą ir įsitikinti jos teikiamomis naudomis!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *