Į ką svarbu atsižvelgti renkantis akumuliatorinį traktoriuką vaikams?

Žaidimai ir žaislai yra labai svarbūs jūsų vaikų socialiniam, emociniam, fiziniam ir protiniam vystymuisi, todėl vaikų žaidimų ar žaislų pasirinkimas turėtų atitikti jų amžių, stimuliuoti jų smegenis ir, svarbiausia, saugūs žaisti. Kai jūsų vaikai pradės augti, suteikę jiems tinkamus žaislus, jie padės tyrinėti ir ugdyti daugiau įgūdžių. Tačiau su įvairiais žaislais galite paklausti, kokių rūšių žaislai yra?

Elektriniai traktoriukai vaikams, padeda lavinti ne tik vaikų smulkiuosius ir motorinius įgūdžius, bet ir padeda pagerinti vaikų erdvinį intelektą ar vizualinį mąstymą. Kai jie tyrinėja aplinką, jų erdvės supratimas plečiasi. Šis įgūdis dažnai atsiranda, kai jie mato galimus nelygumus ir išmoksta valdyti važiavimą, kai daro posūkius, pagreitina arba sulėtina transporto priemonę. Tačiau rinkoje yra įvairių važiuojamųjų automobilių, pasirinkti tinkamą automobilį jūsų mažajam traktoristui gali būti gana sudėtinga.

Variklis yra tai, kas priverčia automobilio ratus judėti pirmyn arba atgal. Įprastame važiuojamame automobilyje bus vienas variklis ant galinio rato, tačiau yra ir automobilių su dviem varikliais. Kuo skiriasi vieno variklio ir dviejų variklių automobilis? Dviejų arba 2 variklių važiuojantys automobiliai turės variklį ant galinio kairiojo rato ir variklį ant galinio dešiniojo rato. Be to, dvigubas variklis užtikrina sklandesnį važiavimą. Jei jūsų traktorius sveria apie 18–25 kg, dvigubi automobiliai yra geriausias pasirinkimas, nes jie gali vežti sunkesnius vaikus tolygiai. Tai reiškia, kad automobilis išlaikys norimą greitį, net jei vaikas yra sunkus. Baterijos dydis. Visada geriau turėti didesnį akumuliatoriaus dydį. 12V yra ideali baterija važiuojantiems automobiliams. Tačiau rasite ir mažesniems vaikams pritaikytų 6V baterijų varomų automobilių. Atminkite, kad turint didesnį akumuliatorių, automobilis gali būti greitesnis. 24V yra reta, tačiau juos galima rasti didesniuose automobiliuose, kuriuose gali sėdėti du vaikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.