Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Į ką svarbu atsižvelgti sodinant gėles? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Į ką svarbu atsižvelgti sodinant gėles?

Gėlių sodinimas yra išties populiari veikla, leidžianti ne tik papuošti savo namų aplinką, tačiau ir turėti išties įdomų bei naudingą hobį. Šiandien kalbėsime apie dalykus, į kuriuos atsižvelgti, sodinant vienokias ar kitokias gėles, yra svarbiausia.

Vieta
Tinkama vieta, sodinant gėles, yra ypač svarbi, kadangi nuo jos priklauso ar užauginti sveikas bei gražias gėles pasiseks ar ne. Taip, šios taisyklės taikyti kambarinėms gėlėms vargu ar galime, tačiau jei kalbėsime apie lauke skirtas auginti gėles, joms tinkama vieta yra ypač svarbi. Dauguma gėlių mėgsta šviesą bei tiesioginius saulės spindulius, tad patartina ieškoti ganėtinai atviros vietos. Vis dėlto, nesodinkite gėlių visiškoje laukymėje, kadangi iš šonų turėtų būti vienokie ar kitokie pastatai, kurie galėtų apsaugoti auginamas gėles nuo vėjo.

Dirva
Parinkti tinkamą dirvą sodinamoms gėlėms yra ypač svarbu. Vienokios gėlės mėgsta ganėtinai sunkią dirvą, kai tuo tarpu kitos – lengvą bei visiškai nemolingą, tad sodinant vienokius ar kitokius augalus reikėtų skirti laiko pasidomėjimui tuo, kokią dirvą mėgsta sodinama gėlė, bei ja pasirūpinti.

Priežiūra
Skirtingos gėlės kelia skiringus reikalavimus, jei kalbėsime apie jų priežiūrą, tad tinkamai pasidomėti tuo, kokios priežiūros reikia konkrečioms gėlėms bei ją joms suteikti, yra išties labai svarbu. Tik atlikus tai galima tikėtis sėkmingo gėlių augimo bei kokybiškų galutinių rezultatų.

Drėgmės poreikis
Drėgmės poreikis yra dalykas, kuris yra skirtingas kalbant apie praktiškai visas gėles. Būtent dėl to, pasidomėti tuo, kaip drėgmę toleruoja sodinamos gėlės, yra išties labai svarbu, nes to nepadarius bei laistant per dideliu ar per mažu kiekiu vandens, gėlė gali pakankamai greitai nuvysti.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *