Kategorijos

Ieškome kur slidinėti

Slidinėjimas tampa vis populiaresnė kelionių kryptis. Vis daugiau žmonių ir galimybių, ir noro atostogauti ne vieną, bet bent du ar tris kartus per metus. Ir vis rečiau visą atostogų laiką norisi tiesiog pragulėti šiltame kurorte prie jūros. Norisi kur kas daugiau – nuotykių, įspūdžių, naujų įgūdžių. Ir visa tai yra puiki terpė populiarėtu slidinėjimui.

Kur slidinėja lietuviai ir ką gali atnešti slidinėjimas 2019? Iš tiesų tokių kelionių geografija sparčiai plečiasi. Jei seniau buvo įprasta važiuoti į Austriją, arba, norint sutaupyti, į Slovakiją ar Lenkiją, dabar žiūrima kur kas plačiau ir įvairiau. Galima puikiai paslidinėti ir Lietuvoje ar Latvijoje. Dirbtinis sniegas, parengtos trasos, patogi logistika ir mažas biudžetas – aiškūs privalumai, kurie leidžia pernelyg nevargti planuojant ir per daug neišlaidauti keliaujant. Kita vertus, keliaujama ir kur toliau, ir kur kas toliau.

Viena iš krypčių, kur jus gali nunešti slidinėjimas 2019, yra rytų Europa. Ar teko girdėti apie slidinėjimą Gruzijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Ukrainoje? Nelabai? Pats laikas tai atrasti. Slidinėjama ir šiose šalyse. Dėl žemų kainų ypač populiarėja Gruzija bei Ukraina. Nors, iš pirmo žvilgsnio, nuvykimas iki jų gali pasirodyti kiek sudėtingas ir brangus, tačiau taip tikrai nėra.  Ir skrydžių bendrovės greitai suprato, ko nori turistai, tad krypčių į tuos regionus netrūksta.

Dalis slidinėtojų pasuka ir į visiškai priešingą pusę –Skandinaviją. Atrodo kiek neįprastai. Į Skandinaviją paprastai keliaujame vasarą, kuomet norisi kiek pailsėti nuo vasaros karščių, pamatyti kur kas ilgesnes, pakankamai į šiaurę nuvažiavus – gal net baltąsias naktis. Tačiau žiemą, kuomet šalta ir tamsu? Iš tiesų kodėl gi ne. Galima viską. Ir pirmas mitas, kuris dažnai net nuo minčių apie slidinėjimą Skandinavijoje yra aukštos kainos. Norvegija, Švedija iš tiesų nepasižymi pigumu. Tačiau pasirinkę ne pačius populiariausius slidinėjimo kurortus, toliau nuo didmiesčių, pernelyg daug ir neišleisite. Skandinavija kur kas populiaresnė ir tarp lygumų slidinėtojų. Aktyvus laisvalaikis čia populiarus ir tarp vietinių, dažniau pasirenkančių čiuožti keliolikos kilometrų ratą. Ir tokių maršrutų čia netrūksta.

Taigi, norint slidinėti nereikia spausti savęs į rėmus. Drąsiai galvokite ne tik apie Slovakiją ar Austriją, bet ir apie Gruziją ar Norvegijos šiaurę. Kuo drąsiau galvosite, tuo daugiau naujo patirsite ir sužinosite. Ir kiek pabėgsite nuo pilkos masės. Slidinėjimas 2019 turėtų atnešti laimės, nuotykių ir įspūdžių. Ženkite tą žingsnį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *