Kategorijos

Ieškote picos Panevėžyje?

Daugelis, keliaudami automobiliu po Lietuvą ir ne tik, vienu ar kitu metu išalksta. Vieni stoja pakelės užkandinėse, kiti turi pasiėmę maisto iš namų ar apsiperka prekybos centruose. Tačiau, jei jau keliaujate, kodėl gi neišbandžius kažko naujo? Juk tokia proga ne taip dažnai ir pasitaiko. Na, bent jau ne visiems. Užsukime į įdomesnes vietas pavalgyti ir pažiūrėkime, ką įdomaus čia galime rasti.

        Pica į namusKas nori greitai pavalgyti, renkasi greito maisto restoranus, o kartais netgi dažniau – picerijas. Taip ir Panevėžyje. Jei keliaujate pro šį miestą, neskubėkite užsukti į populiarias picerijas, kurių galite rasti kiekviename didesniame ar mažesniame Lietuvos mieste. Paieškokite įdomesnių, mažesnių picerijų, apie kurias nė nesate girdėję.

        Vienas iš tokių picerijų, negirdėtų kituose miestuose gyvenantiems žmonėms, yra Gusto picerija. Ji yra įsikūrusi kone miesto centre: Address: Respublikos g. 44, Panevėžys 35173  tel. (8-660) 66888. Gusto picerija populiari dėl čia kepamų picų – jos tikrai kokybiškos. Be to, picerija siūlo ir picos į namus paslaugą. Tad jei keliausite pro Panevėžy ir kokiame parke sugalvosite papietauti, galite paskambinti į Gusto piceriją ir jums bus pristatyta pica į namus Panevėžyje. Tiesa, ne į namus, bet paslauga vadinasi būtent taip.

        Picerijų Panevėžyje yra ir daugiau ir visos kažkuo išsiskiria. Jei nežinote ką rinktis, geriausia bus eiti į Gusto piceriją, kuri yra laiko patikrinta ir apie kurią klientai atsiliepia išties puikiai. Verta žinoti, kad pica į namus Panevėžyje pristatoma  ne iš vienos picerijos. Tačiau kuo pasižymi Gusto picerija, yra išties puiku. Mat čia visų picų kainos yra vienodos, todėl užsakymas pasidaro daug paprastesnis. Ypač, gyvenantiems Panevėžyje. Jei gyvenate šiame mieste ir dažnai užsakote picą į namus, jums nereikia kiekvieną kartą domėtis, kiek kainuoja viena ar kita pica. Tiesiog užsakote picą į namus ir visada žinote, kiek teks sumokėti.

        Pica į namus Panevėžyje yra gana populiari paslauga. Bet, kaip minėjome, keliaudami pro Panevėžį, galite picą užsisakyti ir į parką ar kitą gražią vietą, pavyzdžiui, prie Nevėžio. Todėl tai labai patogu ir žmonės tikrai yra linkę naudoti picos užsakymo į namus paslauga Panevėžyje. Pabandykite ir jūs ir galbūt tai bus skaniausia jūsų valgyta pica!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *