Kategorijos

Ilgalaikė automobilių nuoma išlaisvins nuo rūpesčio pirkti automobilį

a kia sorento on the road
Photo by Hyundai Motor Group on Pexels.com

Ilgalaikė automobilių nuoma jau galima Lietuvoje, pasinaudojus adcrent.com platforma internete. Ši platforma suteikia galimybę ne tik patogiai išsinuomoti automobilį, bet ir įdarbinti savo transporto priemonę, ją nuomojant kitiems.

Norėdami sužinoti, kokie automobiliai yra laisvi, pagrindiniame platformos puslapyje pažymėkite, kuriam laikui reikalinga nuoma ir jums bus rodomi galimi variantai.

Kaip galima susimokėti už paslaugą?

Atsiskaityti už paslaugas galima „Visa Credit“, „Visa Debit“, „Mastercard“ kortelėmis, o mokėjimo informaciją ir reikiamus duomenis turėsite suvesti registracijos metu internete.

Užsakę ilgalaikę automobilių nuomą, atsiskaitysite lengvai ir paprastai per internetinę platformą.

Ar reikalingas vairavimo stažas?

„ADCRent“ suteikia galimybę automobilį nuomoti kitiems savininkams, jie ir nustato sąlygą dėl vairavimo stažo. Jeigu paslauga užsakoma iš „ADCRent“ tiesiogiai, stažas nėra būtinas.

Ilgalaikė automobilių nuoma ilgoms kelionėms

Kelionės didesnės talpos automobiliu atostogoms visada patogesnės, nes yra daug vietos ne tik visiems šeimos nariams, draugams, bet ir bagažui susidėti. Kelionė gali tęstis ilgai, aplankant kaimynines šalis – Latviją, Estiją, Lenkiją. Todėl ilgalaikė automobilių nuoma tampa ypač patrauklia paslauga, nes jums nereikia įsigyti didesnio automobilio, kuriuo naudojatės gal tik vieną kartą per metus, nereikia jo išlaikyti, rūpintis technine apžiūra. Užtenka tiesiog išsinuomoti laisvą automobilį. „ADCRent“ automobiliai yra techniškai tvarkingi, jų padangos atitinka sezoną, todėl nereikia keisti patiems. Su išsinuomota transporto priemone galima laisvai keliauti po Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją.

Saugi kelionė pasinaudojus draudimu

Galbūt kai kam ilgalaikė automobilio nuoma atrodo per daug rizikinga paslauga, juk kelyje gali atsitikti nenumatytų įvykių – netikėtų avarijų, stuktelėjimų. „ADCRent“ apie tai pagalvojo, todėl kartu siūlo pasinaudoti palankiomis draudimo sąlygomis. Tai papildomas draudimas „SUPER EASY“, kurio dėka naujų pažeidimų atveju jūsų atsakomybė už žalą yra lygi nuliui. Sumokėję nedidelį draudimo mokestį galėsite visiškai atsipalaiduoti ir puikiai praleisti atostogas ar laisvas dienas aplankant gražiausius Lietuvos ir kitos šalies kampelius.

Per „ADCRent“ platformą internete galima išsinuomoti skirtingų kėbulo tipų automobilių. Dažnai šie automobiliai randami Vilniaus oro uoste, todėl vos išlipus iš lėktuvo, atlikę rezervaciją, galite greitai ir patogiai važiuoti ten, kur jums reikia.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *