Kategorijos

Ilgalaikės automobilių nuomos privalumai

Automobilių nuoma

Kai užsakote automobilį atostogoms ar verslo kelionėms ilgam periodui, svarbu, kad išsinuomotumėte tinkamą transporto priemonę savo kelionės laikotarpiui. Nuomos automobiliai paprastai skirstomi į skirtingas grupes ir (arba) kategorijas (ekonomiškus, kompaktinius, komfortiškus ir prabangius.) Dažniausiai nuomos bendrovės leidžia jums, kaip nuomininkui, pamatyti visą transporto priemonės specifikaciją, kad įsitikintumėte, jog užsakote tinkamą transporto priemonę (sėdimų vietų skaičių, pavarų dėžę, komplektaciją, kuro tipą, automobilio metus ir t.t).

Pasirinkti tinkamą automobilį savo atostogoms ar verslo kelionėms yra ganėtinai paprasta. Užsisakant automobilį internetu – visada yra parodomos automobilio nuotraukos, specifikacija ir kaina, tiesiog išsirinkite norimą automobilį ir datą, kada keliausite. Užbaigus rezervavimo procesą, įsitikinkite, kad elektroniniam pašte gavote automobilio nuomos užsakymo patvirtinimą, automobilio nuomos kuponą ir (arba) automobilio nuomos numerį.

Ilgalaikė automobilių nuoma

Naujos transporto priemonės nuoma ilgesniam laikotarpiui vadinama – kai nuomojamasi vieną mėnesį ir daugiau. Dauguma žmonių renkasi ilgalaikę automobilių nuomą, jeigu jie atvyksta į užsienio regioną ilgesniam laikui, o automobilis reikalingas kiekvieną dieną. Jeigu nuspręsite išsinuomoti automobilį ilgam laikui, įsitikinkite, kad avarinė pagalba keliuose ir draudimas yra įtrauktas į jūsų sutartį, kad vėliau nekiltų nemalonumų. Taip pat nuomojant ilgesniam laikui – kaina visada būna mažesnė ir dažnai ji tampa derybų objektu, tad jeigu matote, kad kaina yra didelė, pasiskambinkite į nuomos kompaniją ir pabandykite pasiderėti dėl kainos ir kitų privalumų.

Ilgalaikę automobilių nuoma pasirinkti yra naudinga, nes į sutartį paprastai įeina –

✔ Kasko draudimas.
✔ TPVCA draudimas.
✔ Techninė automobilio priežiūra.
✔ Pakaitinis automobilis remonto metu.
✔ Sezoninių padangų keitimas.
✔ Pilnas serviso darbų organizavimas.
✔ Draudiminio įvykio atveju – Jūsų atstovavimas draudimo kompanijose ir remonto darbų organizavimas bei atlikimas.

Šiais laikais naujas automobilis yra ganėtinai brangus, tad nuomotis transporto priemonę tampa vis populiariau tiek įmonėms, tiek paprastiems žmonėms. Rimtos automobilių nuomos įmonės – dažniausiai turi apynaujus arba naujus automobilius, tad sumažėja rizika patirti gedimus, o ir važiavimas tampa malonesnis ir saugesnis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Ilgalaikės automobilių nuomos privalumai” komentarų : 1

  1. Volkswagen Passat dienai Kaune avataras

    Pats didžiausias privalumas yra tai, kad automobilių nuoma kainuoja pigiai, tad kiekvienas gali rasti jo poreikius tenkinančią transporto priemonę, kuri padeda nesunkiai įveikti net ir pačius didžiausius atstumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *