Kategorijos

Įmontuojami šaldytuvai ir jų gamintojų apžvalga

Įmontuojami šaldytuvai – puiki idėja tiems, kurie nori įsirengti itin funkcionalią, dailaus dizaino virtuvę. Kadangi jie yra įmontuojami į tam tikrus baldus ir prisitaiko prie viso aplinkos interjero, šio tipo šaldytuvai padeda išlaikyti vientisumą ir ergonomišką erdvių pasiskirstymą. Visgi reikėtų nepamiršti, kad įmontuojama buitinė technika paprastai yra kiek brangesnė, todėl investuodami į šiuos prietaisus turite būti labai atidūs. Jei norite, kad įmontuojami šaldytuvai tarnautų ilgai ir būtų praktiški, vertėtų pasidomėti žinomiausiais jų gamintojais. Kokie jie?

Whirlpool

Tai vienas didžiausių pasaulyje elektroninių buities prietaisų gamintojų, jungiantis daugybę prekės ženklų. Kompanijos atsiradimas siekia 1911 metus, kuomet korporacija „Upton Machine“ gamino elektrinio variklio varomas gręžimo mašinas. Bendrovė nuolat ieško naujų technologijų, kurių dėka įmontuojami šaldytuvai būtų kuo praktiškesni ir patogesni naudoti. Tai „važinėjančios“ lentynos su papildoma vieta maisto produktams, daugiasluoksnės šaldymo plokštės, ekonominis LED apšvietimas, šaldiklio drėgmės kontrolė, leidžianti išlaikyti daržovėms ir vaisiams palankiausias sąlygas bei daugelis kitų funkcijų, kurios padės tinkamai išnaudoti visą šaldytuvo erdvę. Be to, Whirlpool šaldytuvai pasižymi išskirtiniu, moderniu dizainu, todėl nesvarbu, ar rinksitės laisvai pastatomą, ar įmontuojamą įrenginį – jis atrodys solidžiai ir darys įspūdį tiek žvelgiant į jo išorę, tiek pravėrus dureles.

Electrolux

Visi naujos kartos Electrolux įmontuojami šaldytuvai turi išmaniąją „No Frost“ šaldymo sistemą, kuri padeda juose laikomiems produktams išsaugoti reikiamą vandens kiekį, maistinę vertę ir vitaminus. Tad jei vertinate savo maisto produktų kokybę ir norite, kad jie kaip įmanoma ilgiau išlaikytų savo šviežumą, būtinai rinkitės vieną moderniųjų Electrolux gaminių. Jei norite itin patogaus valdymo, galite rinktis įmontuojamus šaldytuvus, kurių durelės atsidaro vos jas palietus, arba įrenginius, turinčius atskirą šaldytuvo ir šaldiklio valdymą.

Beko

Tai antras pagal dydį buitinės technikos prekės ženklas Europoje, siūlantis pilną laisvai pastatomos ir įmontuojamos įrangos asortimentą. Įmonė daug investuoja į glaudaus ryšio su klientais palaikymą ir gaminių ilgaamžiškumą. Beko įmontuojami šaldytuvai pasižymi puikiais aukšta energine klase ir ekonomiškumu bei unikalia kompanijos sukurta Everfresh sistema, dėl kurios įrenginyje vyrauja pakankamas drėgmės lygis, neleidžiantis produktams gesti ar pelyti.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *