Kategorijos

Individualių namų statyba – nuo ko pradėti

Namo projektas seimosnamas.lt

 Namo statyba prasideda nuo svajonės. Deja, pats statybų procesas gali tapti dideliu galvos skausmu., būtent dėl to daugelis žmonių vis atidėlioja namo statybas, nesiryžta pradėti. Kad taip neatsitiktų, ir svajonės įgyvendinimas būtų malonus, svarbu kruopščiai pasiruošti.

Individualių namų statyba prasideda nuo sklypo pasirinkimo. Įvertinkite ne tiktai, kur norite gyventi – mieste ar užmiestyje. Įvertinkite transporto, vaikų vežiojimo/ grįžimo iš mokyklos bei draugų aspektus, papildomas išlaidas dėl atstumo.

Kitas svarbus pasirinkimas – namo projektas. Jis turi būti ne per didelis, bet ir ne per mažas, kad atitiktų Jūsų poreikius. Apgalvokite, kiek reikės kambarių, kokio dydžio bus svetainė, virtuvė, kiek sanitarinių mazgų, gal reikės drabužinės? Namo projektas turi atitikti ir Jūsų finansines galimybes. Pavyzdžiui: įmantrus stogas, balkonai gerokai pabrangins statybas, ir t.t. Ar tikrai jie reikalingi?

Na ir žinoma, trečias etapas – statybos rangovas arba statybų įmonė. Rinkoje daug įmonių bei privačių rangovų, kurių pagrindinė veikla – individualių namų statyba. Ir mes tikrai suprantame, kad patikimą ir profesionalų rangovą pasirinkti nemenkas iššūkis.

Patyręs statybų vykdytojas galės patarti tiek renkantis sklypą statyboms, taip pat padės ir pasirinkti namo projektą. Patars kaip optimaliai planuoti pačią statybų eigą.

Individualių namų statyba iššūkis ir statybų įmonėms. Čia kiekvienas klientas individualus ir skirtingas. Svarbu suprasti kliento norus bei poreikius ir pateikti tik jam tinkamiausius sprendimus. Namų statyba tai ne tik techninis procesas. Svarbus uždavinys Užsakovo poreikį ir norus sutalpinti į suplanuotą namo statybos kainą.

Kiek kainuoja pastatyti namą – vienas iš pirmųjų klausimų. Ir čia vieno atsakymo nėra ir negali būti. Individualių namų statyba skiriasi įvairiuose regionuose, priklauso nuo sklypo geografinės padėties, sklypo grunto, namo projekto ir daugelio kitų veiksnių. Todėl ir namo statybos kaina labai individuali.

Dėl šių ir kitų vis kylančių klausimų daugelis vis atidėlioja savo svajonės įgyvendinimą. O jei jau pasiryžote namo statybai ir ieškote statybų įmonės, kuri vykdys Jūsų namo statybą, paskambinkite arba parašykite mums. Individualių namų statyba – mūsų aistra. Mielai konsultuojame, patarsime ir padėsime išspręsti namo statybos klausimus. Mūsų darbas šį sudėtingą procesą Jums maksimaliai supaprastinti.

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *