Inovatyvūs sprendimai virtuvėje

Sakoma, jog virtuvė – tai namų širdis. Ir visgi neveltui, nes joje praleidžiame nemažą dienos dalį, pradėdami pusryčiais ir baigdami vakariene. Sukūrus jaukią ir patogią zoną, tai gali tapti ir šeimos susibūrimo vieta.

Žinoma, statant namą, bei įrenginėjant interjerą, sunku viską sustyguoti ir atrasti tinkamus produktus už prieinamą kainą. ­Tenka derinti norimus produktus tarpusavyje bei prie bendro stiliaus, todėl rezultatas būna ne toks kokio tikimąsi. Juolab, ne visuomet pakanka laiko pasidomėti ką siūlo gamintojai, kokios yra tendencijos bei naujovės.

Tokie virtuvės įrangos gamintojai kaip Franke ar Blanco siūlantys plautuves, vandens pamaišymo bei filtravimo sistemas, aksesuarus bei techniką visuomet stengiasi būti žingsniu priekyje ir pasiūlyti ne tik vizualiai patrauklius gaminius, tačiau ištisas ergonomiškas virtuvės sistemas.

Stengiantis prisitaikyti prie visų mūsų įpročių bei gyvenimo ritmo gamintojai siūlo ne tik plautuves, tačiau ir specialiai joms pritaikytus aksesuarus, kurie papildo komfortą ir palengvina maisto ruošą.

Keletas patarimų ir galimybių paversti savo svajonių virtuvę praktiška bei šiuolaikiška:

  • Rinktis plautuvę su keliomis angomis – vandens maišytuvui, ventilio valdymui bei muilo dozatoriui. Tokiu būdu sutaupysite vietos ir nereikalingai apkrautų plautuvės kraštų įvairiais plovikliais bei muilu. Dozatorių ne tik patogiai įmontuosite į plautuvę, tačiau talpa bus paslėpta po plautuve. Papildomi plautuvės aksesuarai – lentelės, vyniojami padėkliukai, vandens nuvarvėjimo indeliai – taip pat suteikia pratiškumo.
  • Vietoje šiukšlių kibirėlio, pasidomėkite galimybe įsirengti šiukšlių rūšiavimo sistema spintelėje. Jų yra ir su anglies filtrais, kurie sulaikys nemalonų kvapą iš šiukšlių kibirėlio. Šios sistemos montuojamos virtuvės baldų apatiniame stalčiuje arba spintelėje su durelėmis. Priklausomai nuo Jūsų pasirinktų baldų, galite atrasti tinkamą modelį.
  • Lietimui jautrūs vandens maišytuvai atrodo kaip futurizmas, tačiau tai tampa kasdienybe. Vis dažniau pasirenkamas toks sprendimas, dėl praktiškumo. Kiek kartų yra buvę, kai abi rankos suteptos ir reikia pasukti vandens valdymo svirtelę? Dabar vandenį paleisti galite vos prilietę maišytuvą ranka arba priėję prie plautuvės zonos ir palietę su koja spintelės apačią.
  • Gartraukis nebūtinai turi būti sumontuotas prie sienos – pagal galimybes ir virtuvės planą, galite rinktis erdvinį arba įmontuotą į kaitlentę.

Suprantama, jog dalis sprendimų gali turėti aukštesnę kainą, nei esate numatę, tačiau visuomet rekomenduotina pasiteirauti pas tos srities specialistus apie naujoves, jų alternatyvas ir sprendimus. Dažnu atveju, sugaišite vos keletą akimirkų, tačiau tikėtina, jog gausite puikių patarimų, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajonių virtuvės idėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.