Integralinis neuroprogramavimas

Neuro – smegenų, nervinių ląstelių, program – programavimas.

Kiekviena stipri emocija, gilus išgyvenimas, ypač vaikystėje, sukuria mūsų pasąmonėje būtent tas programas, kurios vėliau automatiškai veikia visą gyvenimą. Jei mes jų nekeičiame. Jei mes nesuvokiame, kodėl ir kokios jos yra. Jei nesuprantame, pvz.: jog nepasitikėjimas savimi – iš tėvų nemeilės, perfekcionizmas – tėvų dėmėsio trūkumo ir pan. Na gerai, suvokiate tai, suprantate – o kas toliau? Ar vyksta pokyčiai giluminiuose jūsų pasąmonės sluoksniuose? Pas kai kuriuos taip, pas kai kuriuose ne. Jei esi vienas iš tų NE, kuriam nusibodo dvasingumo ir motyvacinės teorijos, kurios neduoda tokių rezultatatų, kaip tikitės – tuomet laikas pradėti dirbti su savo pamatine „operacine sistema“.

Kas tas NLP?

Neuro – reiškia tai, ką mes darome smegenų pagalba. Lingvistinis – reiškia žodinė arba nežodinė kalba. NLP mėgina rasti paaiškinimą kaip mes žinom tai, ką žinom, kodėl mes esam tokie, kokie esam ir kaip tapti tokiais, kokiais norime tapti. Šiomis dienomis NLP metodika taikoma įvairiose srityse: versle (efektyvi vadyba ir pardavimai, derybos, darbuotojų motyvacija ir lavinimas), politikoje (įtaka žmonėms, derybos, oratorystė, politinių programų rengimas), karyboje (elgesio modeliavimas, karių motyvacija ir rengimas, mokymo programos, streso kontrolė), sporte (psichologinis pasirengimas), žvalgyboje, pedagogų, medikų, advokatų, ir kitų. NLP, kaip hipnotinės kalbos, metodai ypač aktyviai taikomi, kai reikia daryti įtaką pavieniams žmonėms arba didelėms grupėms, taip pat, kai būtina įgyti pasitikėjimą.

Neurolingvistinė Psichoterapija (NLPt) yra sisteminis vaizduotės psichoterapinis metodas, su integruotu elgesio pažintiniu požiūriu.
Pagrindinė idėja Neurolingvistinėje psichoterapijoje (NLPt), tai į tikslą orientuotas darbas su asmeniu. Taip pat skiramas ypatingas dėmesys į jo / jos reprezentacines sistemas ir santykių modelius.

Kas tas INP?

Išplėsta, išgryninta ir susiteminta praktinės psichologijos sritis, orientuota į asmeninę psichoterapiją, kuri realiai padeda žmogui kurti savo gerovę, būnant efektyviu ir laimingu jau čia ir dabar. Integralinis neuroprogramavimas – universalus žmogaus gyvenimiškos veiklos, tiek vidinės , tiek išorinės valdymo meta- metodas („meta“ todėl, kad sumoje, tai sudėtinga sistema, apjungianti metodus ir psichotechnoligijas).  Integralinis neuroprogramavimas- konkrečiais metodais ir psichotechnologijų pagalba padeda ir efektyviai pasiekti savo gyvenimo kokybės pagerėjimo iki visiškos gyvenimo pilnatvės suvokimo ir pajautimo.

Kokios naudos sau galima gauti konsultacijų metu?
– sustiprinti savo sveikatą;
– sulieknėti ir jus tenkinančią figūrą išlaikyti tiek, kiek norėsis;
– tapti pasitikinčiu savimi;
– išlikti ramiu nelengvose jums situacijose;
– pagerinti santykius su artimaisiais, jums svarbiais ir kitais žmonėmis;
– susirasti gyvenimo draugą(-ę), jį(ją) pamilti, tapti mylimu, sukurti šeimą;
– tapti laisvu nuo žmogaus, santykiai su kuriuo tapo neefektyviais ir skaudinančiais;
– susirasti sau patinkantį darbą ir pradėti jį dirbti;
– tapti finansiškai laisvu ir įgyti finansinę gerovę;
– išspręsti didelius ar mažus buitinius rūpesčius;
– tapti laisvu nuo priklausomybės, kuri suteikia daugiau rūpesčių nei malonumo;
– išspręsti vaikų emocines ir elgesio problemas;
– ir kita.

Kaip vyksta?

Specialių metodų sistema:

 • Psichologiniai pratimai
 • Unikalios psichotechnologijos
 • Psichoterapiniai klausimai
 • Atsakymų sintezė, analizavimas
 • Pratimų pagalba pasąmonės kalbos atkodavimas

Nauda

 • Gebėjimas susikalbėti su savo pasąmone
 • Gebėjimas rasti giliausias problemų priežastis
 • Pakeisti ilgai užsistovėjusias nuostatas ne proto, o pasąmonės lygyje
 • Greita psichokorekcija
 • Iškart jaučiami teigiami rezultatai
 • Gilesnis savęs suvokimas
 • Problemų priežasties aiškus suvokimas ir pašalinimas

Kai rezultatai yra siekiami KOMPLEKSIŠKAI visose srityse – rezultatas tampa realus. Kai, pvz.: pinigus bandoma pritraukti tik „pinigų“ tematikoje, tai tampa gana sudėtinga.. Pradžia dažniausiai yra žmogaus Emocinėje, psichologinėje būsenoje..

Perprogramuokite save! Būkite savo gyvenimo šeimininkas! 2013 metais gimė nauja NLP (neurolingvistinio programavimo) rytų versija – Integralinis neuroprogramavimas®. Jį sukūrė daug metų dirbantis psichoterapeutas Sergej Kovalev.

Autorinį Integralinį neuroprogramavimą galite išbandyti: http://sdirbtuves.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.