Internetinė baldų parduotuvė „Pota“ (www.pota.lt ) parduoda: lauko baldai Internetu, kiti unikalūs baldai Jūsų namams ar biurui

Internetinė baldų parduotuvė „Pota“   – unikalūs baldai ir rankų darbo interjero aksesuarai. Interjero namų „Pota“ tikslas – padėti Jums sukurti svajonių aplinką savo namuose, biure ar restorane. Nuo eskizo iki šakutės ant stalo!

Atstovaudami gerai žinomus prekinius ženklus  Sika design, De Eekhoorn, Muubs, Moyha – Internetinė baldų parduotuvė „Pota“  siūlo tik kruopščiai atrinktus ir aukščiausios kokybės interjero produktus.

Lauko baldai Internetu – Jūsų lauko terasai siūlome įsigyti šiuos lauko baldus:

Pintą krėslą Wisp, natūralios spalvos. Pintas, sintetinio ratano krėslas, tinkams naudoti tiek lauko tiek vidaus sąlygomis. Turi žemą ir patogią sėdėjimo padėtį. Rėmas dažytas juoda spalva, aplinkos poveikiui atspariais dažais. Galima rinktis iš dviejų spalvų.

Sulenkiamas krėslas Lois. Plati sėdynė bei atlošas ir pasviręs sėdėjimo kampas, užtikrina Lois sėdėjimo komfortą. Medinis rėmas ir sintetinis pluoštas tinkamas naudoti ir viduje ir lauke. Puikiai tinka naudojimui priepirtyje.

Visą lauko baldų asortimentą rasite čia: https://pota.lt/collections/lauko-baldai

Internetinė baldų parduotuvė „Pota“ pristatys prekes Jums nemokamai visoje Lietuvoje.

Šiuo metu Internetinė baldų parduotuvė „Pota“  priima užsakymus internetu, tačiau jau netrukus planuoja pakviesti Jus puodeliui kavos į studiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.