Kategorijos

logoRGB
Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuriam nors kartą neteko ieškoti detalių savam automobiliui. Dar visai netolimoje praeityje tai buvo daug ištvermės ir išmonės reikalaujantis užsiėmimas. Populiarėjant internetinei prekybai Lietuvoje, į virtualią erdvę persikelia ir auto dalių parduotuvės. Ši tendencija labai supaprastina detalių paiešką. Nebereikia važinėti po visas auto dalių parduotuves arba bandyti telefonu išaiškinti pardavėjui ko Jūs norite. Dabar galima pasinaudoti internete pateikiamais katalogais ir susirasti prekę pagal kainą, kokybę ir kitus parametrus. Taigi internetinės auto dalių parduotuvės taupo ne tik savo klientų laiką, bet ir pinigus. Visas apsipirkimas gali užtrūkti keletą ar keliasdešimt minučių, o ir pačios prekės virtualiose parduotuvėse dažniausiai būna pigesnės. Be to, neišeidamas iš namų pirkėjas gali sulyginti skirtingų parduotuvių siūlomas prekes ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Iškilus papildomiems klausimams galima bet kada susiekti su pačiu pardavėju elektroniniu paštu arba telefonu ir aptarti visus rūpimus aspektus.

Viena iš tokių internetinių auto dalių parduotuvių yra www.fxprekyba.eu, ypač jeigu vairuojate automobilį varomą dyzelinu. Šioje elektroninėje parduotuvėje ypač platus atsarginių dalių dyzeliniams varikliams ir kuro sistemoms pasirinkimas. Čia prekiaujama tokių žinomų atsarginių dalių gamintojų kaip Cargo, Ruville, Contitech, Dayco, Gates, Bosch, Febi, INA, SKF, Swag, Beru ir kt. produkcija.

Jeigu ruošiatės keisti savo automobilio paskirstymo diržus, elektroninėje parduotuvėje www.fxprekyba.eu rasite visus tam reikalingus komponentus: paskirstymo diržai, įtempimo bei atraminiai guoliai, salnikai, tarpinės, skriemuoliai, vandens pompos.

Jeigu sugedo automobilio kuro sistema, čia galite įsigyti visas remontui būtinas dalis: kuro siurblių remontiniai komplektai, purkštukai ir jų dalys, davikliai, relės, elektromagnetiniai vožtuvai ir t.t.

logoRGB

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *