Kategorijos

Internetinių svetainių kūrimas šiandien – jau jokia naujiena. Siūlančių tokių svetainių kūrimą yra išties nemažai, ir konkurencija čia pakankamai didelė. Tačiau vis tik tiems, kurie ieško kokybiškų paslaugų ir sąžiningai atlikto darbo, teks sugaišti laiko ir netingėti paieškoti.

Kuomet kalbama apie internetinių svetainių kūrimą, verta pakalbėti apie vieną svarbiausių aspektų – kainą. Svetainių kūrimas, kaip ir bet kuri kita mokama paslauga, kainuoja skirtingai, priklausomai nuo to, kas ją teikia, kokie bus konkretūs pageidavimai bei laikas, per kurį pavyks atlikti darbą. Vis tik susivilioti itin maža darbų kaina nepatariama, nes internetinės svetainės kūrimas – tai nėra kelias minutes užimantis procesas, nereikalaujantis nei žinių, nei patirties.  Jei kažkas paprašys jūsų įtartinai mažai, verta suabejoti ir darbo kokybe, ir, žinoma, profesionalumu bei sukurtos svetainės funkcionalumu. Internetinės svetainės kūrimas užima laiko, tam reikia ir žinių, ir patirties, todėl tikėtis, jog visa tai pavyks gauti už triskart žemesnę kainą nei įprasta rinkoje, būtų naivu tikėtis. Nebent jūs visiškai neįnoringas klientas, pasitenkinantis atmestinu dizainu, nepatrauklia svetainės išvaizda ir betkaip sukurtu jos išdėstymu. O jei vis tik tikite, kad kokybė turi kainuoti ir tam negailėsite pinigų, tuomet verta jau pasidomėti kitais dalykais – jums paslaugas teikiančio asmens ar įmonės turima patirtimi ir profesionalumu. Žinoma, priešingai nei kainą, kokybę ir profesionalumą ptikrinti kur kas sunkiau, ir, deja, dažniausiai tuo įsitikinama tik jau gavus atliktą paslaugą ir matant jos rezultatus.

Kitas svarbus apsektas kalbant apie internetinių svetainių kūrimą – savosios vizijos turėjimas. Svetainę jums gali kurti puikus specialistas, dizainą piešti patyręs dizaineris, tačiau tai nieko verta, jei jūs patys nieko negalėsite pasakyti apie savojo produkto esmę ir vertę. Prieš užsisakydami internetinės svetainės kūrimo paslaugas, jūs turite matyti, kaip tai turėtų atrodyti, kas jūsų svetainėje lankysis, kas joje bus įdomaus ir netikėto, kas kvies lankytojus čia sugrįžti dar ir dar kartą.

Nedera pamiršti, kad internetinės svetainės kūrimas – ne tik programuotojui, dizaineriui ar marketingo specialistui patikėta užduotis. Tai pirmiausia jūsų svajonė, kuria turite tikėti ir galėti apie ją kalbėti, pasakoti, diskutuoti.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *