Kategorijos

Internetinių svetainių kūrimas: kokios dizaino tendencijos pastebimos šiais metais?

Drąsiai galima sakyti, kad internetinių svetainių kūrimas yra vienas iš tų procesų, kuris šiandien tiesiog neatsiejamas nuo verslo: būtų sunku surasti verslą, kuris neturėtų interneto svetainė. Be to, pastaroji atneša labai daug kitų privalumų. Svarbu pasakyti, kad internetinės svetainės neįsivaizduojamos be svarbiausio proceso, tai – internetinių svetainių kūrimas kaina. Akcentuotina, kad interneto svetainių dizainas neatsiejamas ir nuo tam tikrų tendencijų, kurios, beje, keičiasi kasmet. 2018 – ieji metai jau įsibėgėjo, tad pats metas apžvelgti šių temtų internetinių svetainių dizaino tendencijas.

Naudojamos nuotraukos

Nuotraukos – šiandien įgauna visai  kitą prasmę: tai – ne tik įamžintas tam tikras akimirkos žybsnis, bet ir kur kas daugiau: šiandien nuotraukos ne tik primena pačias gražiausias ar svarbiausias akimirkas bet ir tampa puikios interjero detalėmis, o taip ir gali būti dedamos ant  marškinėlių, pirkinių krepšelių ir t.t. Tačiau ir tai dar ne viskas – šiandien nuotraukos kuo puikiausiai tarnauja ir kuriant interneto svetaines. Būtent jos tampa ne tik išskirtiniu, unikaliu ir dekoratyviniu fonu, bet ir yra puikus pasirinkimas, kai siekiama vaizdu papasakoti tam tikrą istoriją, sukurti nuotaiką arba net ir sukelti emociją.

Judančių dalelių fonas

Nejudantis fonas kuriant interneto svetaines naudojamas jau labai seniai. Šis pasirinkimas prigijo jau seniai ir atrodytų, yra toks natūralus, kad niekas jau nebeįsivaizduoja interneto svetainės,  neturinčios tokio fono. Vis dėlto, tai dar tikrai nereiškia, kad fonas toks ir turi būti. Pakeitimai šioje srityje tikrai yra galimi ir tai kuo puikiausiai įrodo dar viena šių metų tendencija. Tai – judančių dalelių fonai. Pastarieji iš tiesų atrodo išskirtinai, originaliai, o taip pat ir patraukia lankytojo dėmesį.

Vintažo elementai

Vintažo elementai – dar vienas pasirinkimas, kuris išryškėja kai kalbame apie šių metų interneto svetainių kūrimo tendencijas. Vintažo elementai iš tiesų atlieka daug įvairių funkcijų: jos ne tik puošia, bet ir sudomina, suteikia ypatingo estetiškumo, o taip pat ir kuria prabangos, elegancijos jausmą.

Ar šios tendencijos bus pastebimos ir kitos metais? Tai parodys laikas…

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *