Kategorijos

Interneto ryšio stiprinimas – ne utopija

Antena internetui – ne vienam žmogui praverčiantis daiktas. Jei internetas itin prastas, jei ryšys tai normalus, tai prastas… gali praversti interneto antena!

Jei nepakanka modemo

Nors ryšio aprėptis metams bėgant vis platesnė ir platesnė, deja, dar yra problemų. Ypač daug klausimų kyla tiems, kurie gyvena atokiau nuo miestų. Interneto antenomis domisi ir nuosavų namų gyventojai, ir kaimo turizmo sodybų savininkai. Trumpai tariant, geras ryšys svarbus visur, ir paprasto modemo ne visada pakanka.

Džiugu, kad antenų pasiūla gausi, tereikia išsirinkti. Hm, bet išsirinkti gali būti sudėtinga. Tuomet antra gera žinia: galima pasikonsultuoti. Net elektroninėse parduotuvėse konsultacija yra įmanoma, tad tikėtina nusipirkti visapusiškai tinkamą įrenginį, suteiksiantį ryšiui naujos jėgos.

Ne utopija

Būna atvejų, kai nebeaišku, ar gyvename XXI amžiuje, ar viduramžiais, mat internetas lyg iš senovės. Būna atvejų, kai kurį laiką viskas nuostabiai veikia, bet štai vėl „pakimba“. Būna atvejų, kai rimtai galvojama, ar reikalinga ta antena, ar pavyks apsieiti.

Kad ir kokia situacija, ryšio stiprinimas įsigijus tinkamą įrenginį yra įmanomas.

3G, 4G, wifi…

Antena internetui – gana plati sąvoka, mat rinkoje yra ir 3G, ir 4G, ir belaidžio ryšio (wifi) antenų. Vienas populiaresnių pasirinkimų – 4G. Galima teigti, jog 3G jau „eina į pensiją“, o visos viltys dedamos būtent į 4G LTE. Kokios prognozės? Kalbama ir apie 5G, bet jei šiuo metu ieškote antenos, jums aktualiausia tai, kas parduotuvėse siūloma DABAR.

Montavimas, atsparumas vėjui ir kt.

Ketinant įsigyti nereikėtų pamiršti apžvelgti ypatybes. Kas nurodoma apie montavimą? Koks atsparumas vėjui? Koks kabelio ilgis? Šie ir daug kitų klausimų nestokoja reikšmės. O jei dėl ko nors nepasikonsultuojama, vėliau gali paaiškėti, jog pasirinkta ne pati geriausia antena. Taip pat neverta radikaliai taupyti, nes tada tik patvirtinama, jog skūpus moka du kartus.

Ir pora pozityvių žodžių straipsnio pabaigoje: kad ir kokios antenos reikia (4G, wifi…), labai tikėtina rasti aukso viduriuką ir vėliau naudotis nepriekaištingai veikiančiu internetu, nestringančiu nei dirbant, nei pramogaujant.

 

 

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *