Kategorijos

Investavimas kitomis akimis

ID-100178533 (1)Investicijos ne visada būna nukreiptos į pelną, kartais jos būna nukreiptos į patogų gyvenimą ar ateitį.
Nefinansinių investicijų yra visokiausių. Vieną iš jų gali būti investicijos į nekilnojamąjį turtą. Pavyzdžiui, jūs turite laisvų piniginių lėšų ir remontuojate ar kitaip atnaujinate  savo būstą. Jūs jį apšiltinate, pakeičiate langus, duris. Jis pagražėja. Jums jį kur kas mieliau jį matyti, o gal jūs net gi pasijuntate kardinaliai laimingesni. O Jums tapus laimingesniais, tai ir gyvenimas geriau sekasi nei įprastai, darbas taip pat. Gale net jus paaukština ir nuo šiol jūs gaunate didesnį atlygį. kodėl gi ne, net ir taip gali nutikti. Investavimas į vieną dalyką gali net daryti įtaką visai kitiems dalykams, kurie net nesusiję su investicijų objektų. Tai pat reikia nepamiršti, jog investavę į savo gyvenamąjį jūs taip pat sutaupysite žiemą už šildymą. Tuos pinigus galėsite pridėti prie savo vasaros atostogų santaupų ir dar kelias dienas pailsėti prie jūros arba nuvykti į įdomesnė vietą yra aplankyti dar vieną pramogų parką. Tai tik nuo jūsų priklauso, kur vyksite ar kur kitur išeikvosite sukauptus pinigus. Gal jūs už tuos ilgai ir sunkiai sutaupytus pinigus įsigysite naujos kartos kompiuterį, ar vaikui padovanosite nepamirštamą dovaną ar gimtadienį. Kaip jau jums sakiau, tai yra vien tik jūsų pačių reikalas. Aišku, jeigu pakeisite pagrindines duris, būsite saugesni. Jums nuo šiol nebereikės taip jaudintis ir bijoti, jog kažkas nepageidaujamas  gali įsilaužti į jūsų būstą. Neblogai būtų ir įsirengti apsaugos signalizacija jūsų būste. Taip jūs būsite nepalyginamai saugesni, išvykę atostogauti galėsite būti beveik visiškai ramus, nes namas išliks saugus kadangi saugomas saugos tarnybos. Tokiu būdu ir atostogos taps mielesnės. Tuo pačiu metu galite ir namo viduje šiek tiek  paremontuoti, užklijuoti naujoviškus tapetus ar perdažyti dekoratyviniai dažais sienas, pakeisti kai kuriuos senu, jau seniai nusibodusius ir apsitrynusius baldus, kurie jums  tik gadina vaizdą jūsų namuose. Galite viduryje namo įsirengti prašmatnų židinį, šildysiantį jus šaltais žiemos vakarais. Juk gi ne visada pakanka radiatorių teikiamos šilumos. Be to jis praverčia dar iki šildymo sezono pradžios. Iki šildymo pradžios taip pat būna šaltų naktų, kurios tik verčia išsitraukti dar vieną šiltą apklotą.
Investavimas ne visada turi atnešti finansinės naudos, nors kartais ir tokia gali ateiti. Be to, jūs tokiu atveju sutaupysite pinigų, nes jums nebus reikalingas investicijų brokeris.
Jei jums investicijų brokeris siūlo patrauklias investavimo alternatyvas, neva užtikrinsiančias jūsų gerovę ateityje, palyginkite jas su investicijomis į jūsų gyvenimo kokybės pagerinimą jau šiandien ir jums viskas taps aišku, ką rinktis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *