Kategorijos

Išmaniosios dovanos: ką įteikti moksleiviui?

Mokslo metų pradžios proga tėvai, seneliai ar kiti giminaičiai neretai moksleivius palepina dovanomis. Pastaruoju metu numeris vienas, žinoma, yra išmaniosios dovanos, pavergiančios tiek žemesnių, tiek ir vyresnių klasių mokinius. Tad ką įteikti vaikui?

Išmanusis telefonas

Nors dažnas šiuolaikinis vaikas turi telefoną, tačiau galbūt laikas atsinaujinti? O gal tai bus pirmasis vaiko telefonas? Šis prietaisas paprastai atlieka ne tik telefono funkciją – jis leidžia tobulėti fotografavimo srityje, melomanams suteikia smagų laiką su mėgiamiausia muzika, leidžia žaisti naujausius žaidimus ir kt. Galybė programėlių yra itin geras sprendimas mokytis, kurti, atrasti savo pomėgius ir pan.

Išmanusis laikrodis

Šiuolaikiniai https://www.bite.lt/ismanus-laikrodziai rodo toli gražu ne tik laiką. Turėdamas tokį prietaisą vaikas galės efektyviai užsiimti fizine veikla, klausytis muzikos, gauti įeinančius skambučius, trumpąsias žinutes, fotografuoti, planuoti savo treniruotes ir kt. Taip pat išmanusis laikrodis gali būti nepamainomas mažesniems vaikams, mat juo naudojantis nesunku nustatyti vaiko buvimo vietą, o jam – lengvai susisiekti su tėvais. Negana to, tokio tipo laikrodžiai itin praverčia sportuojantiems paaugliams: tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams.

Išmaniosios ausinės

Itin daug galimybių dovanojančios ausinės patiks tiek pasyvesniems, tiek itin aktyvų gyvenimą gyvenantiems vaikams ir paaugliams. Tad jei dovanos ieškote moksleiviui, kuris neabejingas muzikai savo gyvenime, tokios ausinės tikrai bus įvertintos.

Virtualios realybės akiniai

Šis atributas vaikų ir paauglių laisvalaikiui suteiks dar daugiau smagumo ir įvairovės. Verta paminėti, jog tokie akiniai tinka ne tik žaidimams, tačiau ir mokslams, virtualių objektų apžiūrai, virtualioms kelionėms ir pan. Tokie akiniai padės vaikui pasinerti į tikrovišką fantazijų pasaulį. Akiniai gali būti jungiami prie kompiuterio, skirti žaidimų konsolėms ar naudoti drauge su išmaniaisiais telefonais.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *