Kategorijos

Ispanų kalbos kursai Kaune

Vertimų Biuras Panevėžyje
Vertimų Biuras Panevėžyje

Ispanija, jos kultūra, žmonių temperamentas bene kiekvienam asocijuojami su saule, vasara, nerūpestingumu ir geriausiomis emocijomis. Juk Ispanija, tai salos, dangaus ir jūros mėlis, prisirpę, sultingi apelsinai, Barselonos visų vaivorykštės spalvų mozaikos ir Marbellos paplūdimiai. Vis daugiau ir daugiau žmonių domisi Ispanija bei jos kalba. Pastaroji naudojama ne tik Europoje, bet ir už Atlanto. Tai ketvirtoji, labiausiai pasaulyje paplitusi kalba.

Ispanų kalbos kursai ruošiami ir mūsų ministerijoje. Bendrinės Ispanų kalbos mokytis kviečiame įvairaus amžiaus žmones, tiek individualiai tiek grupėse. Kursų metu mokysimės lengvos ir paprastos ispanų kalbos gramatikos, klausymo,tarimo, bendrinių frazių, naudojamų kasdieniniame kontekste. Intensyviai gilinsite bendrinės kalbos žodyną. Kartu studentai susipažins su Ispanijos kultūra, sužinos įdomius demografinius niuansus. Kursų metu teorija iš karto bus verčiama praktika. Nedidelėse grupėse gausite daug dėmesio iš mokytojos, o savo brangų laiką paskirsite kominukavimui ir praktiniams įgūdžiams lavinti.

Ispanų kalbos kursai rengiami kvalifikuotos pedagogės, kuri gyveno ir stažavosi Ispanijos kalbų mokykloje, tad ji galės papasakoti apie tai kuo iš ties gyvena Ispanai, dar geriau perteikti ne tik jų kalbą bet ir kultūrą, kas yra be galo svarbu, norint pilanvertiškai mokėti kalbą ir bendrauti su ispanais. Ispanų kalbos kursai Kaune rengiami už patrauklią kainą, mums svarbu suteikti lanksčiausią aplinka ir galimybę mokytis kiekvienam.

Žinoma reikia nepamiršti ir to kad vakuuminiai saulės kolektoriai jums padės taupyti energiją

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *