Kategorijos

Išperkamoji automobilių nuoma

Išperkamoji automobilių nuoma – produktas skirtas dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalintiems ar nenorintiems naudotis automobilių lizingo paslaugomis.  Išperkamosios nuomos principas yra toks, kad nuomininkas gali naudotis nuomojamu automobiliu tokiam terminui, kuriam yra pasirašęs nuomos sutartį. Sutarties galiojimo pabaigoje jis turi nuspręsti ar norės toliau naudotis automobiliu ir išsipirkti jį už likutinę vertę. Arba perduoti jį atgal nuomotojui ir rinktis kitą transporto priemonę.

Automobilių lizingas prieš išperkamąją automobilių nuomą? Pagrindinis skirtumas yra tas, kad išperkamoji nuoma nėra bankinis produktas ir jam nėra taikomos palūkanos. Taip pat įsipareigojimas nėra fiksuojamas kaip paskola ar kreditas.

Kas gali naudotis išperkamosios nuomos paslauga

Galimybę pasinaudoti išperkamosios automobilių nuomos paslauga turi kiekvienas pilnametis Lietuvos pilietis, gaunantis oficialias ir reguliarias pajamas Lietuvoje ir turintis Lietuvos pilietybę arba užsienietis, kuriam yra suteiktas nuolatinis leidimas gyventi ir dirbti Lietuvoje. Be abejo, viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Nė viena lizingo ar išperkamosios automobilių nuomos bendrovė nenori rizikuoti savo sukauptu turtu. Todėl, prieš pasirašydama išperkamosios nuomos sutartį su vartotoju, ji privalo patikrinti jo mokumą ir kredito istoriją. Jei žmogus yra dirbantis pagal individualios veiklos pažymą, verslo liudijimą jam dažniausiai yra sunkiau įsigyti automobilį. Tokiu atveju yra paprašoma pateikti kelių metų pajamų mokesčio deklaraciją. Be to, jei norisi brangesnio automobilio, gali būti vertinamos ir kitų šeimų narių pajamos. Arba gaunamos papildomos pajamos, todėl tikimybė pasinaudoti išperkamosios automobilių nuomos paslauga yra tikrai didelė.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *