Išsamiai apie saunas ir jų naudą žmogui

Saunos buvo naudojamos tūkstančius metų ir vis dar populiarios šiandien. Karkasines pirtis Sauna gali padėti žmonėms atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti, ji gali turėti kitų privalumų karkasines pirtys atsiliepimai sveikatai.Prakaitavimas jau seniai naudojamas kaip terapija.
Majų naudojami prakaito namai prieš 3000 metų, pagal sveikatos leidinių lauko pirtys. Suomijoje saunos naudojamos tūkstančius metų, o 1 iš 3 suomių vis dar jas naudoja . Lietuvoje pirtis, yra manoma, kad daugiau nei milijonas saunos.
Pagrindinė siūloma nauda saunoms yra atsipalaidavimas ir širdies ir kraujagyslių sveikata skydines pirtys. Tačiau pirtis gali netikti visiems. Pirtis paprastai yra patalpa, šildoma nuo 70° iki 100 ° Celsijaus arba nuo 158° iki 212° Farenheito.Tradicinės suomiškos pirtys paprastai naudoja sausą šilumą, kurios kokybiskos ir nebrangios pirtys santykinė drėgmė dažnai yra nuo 10 iki 20 procentų pirtis pavesine kaina. Daugiau apie suomiškas pirtis galite paskaityti https://timberhouse.lt
Kitų tipų saunoje drėgmė yra didesnė. Pavyzdžiui, garine pirtele turkiško stiliaus saunos apima didesnį drėgmės lygį.Naudojant pirtis sauna odos temperatūra gali padidėti iki maždaug 40 ° Celsijaus arba 104° Farenheito.Kai odos temperatūra pakyla, taip pat atsiranda sunkus prakaitavimas.
Širdies susitraukimų dažnis pakyla kaip organizmas bando išlaikyti atvėsti. Tai nėra neįprasta prarasti apie prakaito pinta, o praleisti trumpą laiką saunoje sauna karkasines. Yra keletas tipų mobili pirtis gamyba, atsižvelgiant į tai, kaip kambarys yra šildomas.Tai apima:Medienos deginimas: Mediena naudojama pirties pirciu statyba kambariui ir pirties uoloms šildyti.
Malkomis degančios saunos paprastai yra mažos drėgmės ir aukštos temperatūros.Elektra šildomos: panašios į malkomis kūrenamas pirtis, skelbimai rastines pirtys elektra šildomos saunos turi aukštą temperatūrą ir mažą drėgmę. Prie grindų pritvirtintas elektrinis šildytuvas pašildys saunos kambarį pirteles kaina. Infraraudonųjų spindulių kambarys: Tolimosios infraraudonųjų spindulių saunos (FIRS) skiriasi nuo malkomis degančių ir elektra šildomų saunų pirciu projektai. Specialios lempos naudoja šviesos bangas, kad šildytumėte žmogaus kūną, o ne visą kambarį pirciu gamyba.

Temperatūra paprastai yra žemesnė nei kitų saunų, bet asmuo prakaituoja panašiai pirciu statyba. Paprastai infraraudonųjų spindulių saunos yra apie 60 ° Celsijaus.Garinė pirtis: jie skiriasi nuo saunų. Vietoj sausos šilumos, garinė pirtis apima didelę drėgmę ir drėgną šilumą. Nepriklausomai nuo to, pirciu kainos kaip sauna yra šildoma arba drėgmės lygis, poveikis organizmui yra panašus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.