Įtempiamos lubos: kaina ir kiti privalumai

Įtempiamos lubos: kaina ir kiti privalumai

Įtempiamos lubos su apšvietimu – MB „Lubų menas“

Yra žmonių, kurie vis dar abejoja, jog įtempiamos lubos gali būti puikus sprendimas. MB „Lubų menas“ komanda nori išsklaidyti abejones ir pateikia net keturias svarias priežastis, kodėl reikia rinktis įtempiamas lubas.

Įtempiamos lubos kaina

Taip, įtempiamų lubų kaina yra itin patraukli. Dažniausia lubų kv.m. kaina siekia nuo 10 Eur ir tai bus visa investicija į lubas, kadangi tokio tipo lubų nereikia nei papildomai dažyti, nei glaistyti.

Įtempiamų lubų ilgaamžiškumas

PVC plėvelė lubos yra ilgalaikė investicija į jūsų interjerą. Jos labai ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą ir tarnauja tikrai ilgiau nei suteikiama garantija. Tiesiog svarbu jas tinkamai prižiūrėti. Kaip prižiūrėti įtempiamas lubas, jums gali patarti MB „Lubų menas“ įtempiamų lubų specialistai.

Modernus ir unikalus lubų sprendimas

Įtempiamosios lubos su apšvietimu gali sukurti itin modernų ir išskirtinį interjero dizainą. Dažniausiai naudojami LED šviestuvai, kurie yra įleidžiami į šias lubas arba LED juostos, kurios montuojamos po skaidri PVC plėvelė.

Unikalumo šioms luboms gali suteikti ne tik pagal individualų užsakymą sukurtas lubų dizainas, bet ir tiesiog puikus pasirinkimas – lubos su nuotrauka.

Įtempiamos lubos vos per 1 dieną

Taip, tai tiesa! Šio tipo lubos yra itin greitai sumontuojamos. Tai priklauso nuo patalpos dydžio ir projekto sudėtingumo, tačiau gyvenamosios paskirties patalpos lubų įrengimas dažniausiai užtrunka vieną dieną. O taip pat svarbu paminėti, jog darbai atliekami labai švariai, todėl nesusidarys nepageidaujamų šiukšlių.

Įtempiamų lubų kaina, jų ilgaamžiškumas bei modernumas yra tikrai svarios priežastys, kodėl PVC plėvelės lubos yra puikus pasirinkimas. O MB „Lubų menas“ komanda, dažniausiai, jas įrengia vos per vieną dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.