Įtempiamos lubos: kas geriau PVC plėvelė ar audinys?

Įtempiamos lubos

Įtempiamas lubas galima traktuoti kaip itin šiuolaikišką lubų sprendimą, kuris tampa vis populiaresnis ir populiaresnis. Tačiau ar susimąstėte, iš ko gali būti pagamintos įtempiamos lubos ir kuri iš įtempiamų lubų medžiagų yra patrauklesnė savo kaina ir, žinoma, kokybiškesnė? Šis straipsnis padės jums apsispręsti, kurios lubos yra geresnės: pagamintos iš PVC plėvelės ar visgi iš specialaus audinio?

PVC plėvelė

PVC plėvelę galima laikyti pačia populiariausia įtempiamų lubų gamybai skirta medžiaga. Taip yra dėl to, kad ši plėvelė yra patvari, jos kaina palyginti su kitomis lubų rūšimis yra žema, o pasirinkimas tikrai labai didelis.

Tokios lubos turi išties daug privalumų, kurie lemia tai, jog įtempiamos lubos yra ilgaamžės ir kokybe lenkia įprastas lubas. PVC plėvelės lubos yra greitai sumontuojamos. Dažniausiai įtempiamų lubų specialistai jas sumontuos vos per 1 dieną. Taip pat montuojant jas susidaro labai mažai šiukšlių. Tačiau vieni iš didžiausių privalumų yra tai, kad šios lubos neaprasoja, nepritraukia dulkių, visiškai neblunka ir neskylinėja. Tai garantuoja, jog jos išliks visiškai nepakitusios daug daug metų.

Lubų kaina priklauso nuo to, koks yra patalpos plotas. Įtempiamos lubos kaina priklauso nuo to, kokie specialistai jums jas montuos, tačiau dažniausiai ji yra apie 10-12 Eur/kv.m. Tačiau bet kokiu atveju kaina išlieka daug patrauklesnė lyginant su kitokiomis lubomis.

PVC plėvelė gali būti matinio, blizgaus, skaidraus ar satininio paviršiaus. Ant jos galima perkelti norimą nuotrauką, pasirinkti mėgstamiausią spalvą ar raštą.

Medžiaginės įtempiamos lubos

Antroji medžiaga iš kurios gali būti pagamintos įtempiamos lubos yra audeklas, kuris gaminamas iš poliesterio, kuris, paprastai tariant, išmirkytas poliuretane. Tokio tipo lubos vadinamos medžiaginėmis įtempiamomis lubomis. Jos atrodo visai taip pat kaip ir paprastos dažytos lubos.

Medžiaginės lubos yra brangenės ir patvaresnės už PVC plėvelę. Jos gali būti montuojamos nešildomose patalpose, nes yra atsparios šalčiui iki -40 laipsnių, ant jų nesikondensuoja drėgmė, o jų plotis gali būti iki 5,2 m.

Apžvelgėme įtempiamas lubas pagamintas iš PVC plėvelės ir iš audinio. Abi šios medžiagos turi daug puikių savybių dėl ko jas galime vadinti ilgaamžėmis. Tačiau kurios įtempiamos lubos yra geriausias pasirinkimas jums, pasitarkite su MB „Lubų menas“ įtempiamų lubų ekspertais telefonu +37064747647 arba elektroniniu paštu [email protected].

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.