Kategorijos

Įtempiams lubos – AksInterier

Įtempiamos lubos  – naujovė kylantį iš senovės.  Antikos laikais įvairiose šalyse buvo naudojami įvairiausi audiniai luboms. Jas išmirkydavo ir aptemdavo aplinkui rėmą džiūdamas audinys įsitempdavo ir tapdavo lygus ir glotnus. Egipte buvo naudojami lininiai audiniai,  senovės Graikijoje ir Romoje šilko audiniai, Kolchidėje medvilniniai audiniai. Tais laikais šią prabangą galėjo leisti tik turtingi žmonės.

Laikui bėgant medžiaginės lubos buvo primirštos iki 1967 metų kai Švedijoje pirmą kartą įtempiamos lubos buvo pagamintos iš PCV plėvelės nauja technologija buvo pripažinta akimirksniu. Ir labai išpopuliarėjo Prancūzijoje buvo plačiai naudojamos ir tobulinamos todėl dabar dažnai įtempiamos lubos vadinamos Prancūziškomis.

Įtempiamos lubos vis populiarėja visose šalyse ir Lietuvoje. Kodėl verta  rinktis įtempiamas lubas  idealiai lygus paviršius, atsparios vandeniui – gali išlaikyti 100 litrų vandens, netrūkinėja, neišblunka, nesirenka dulkės, platus pasirinkimas spalvų ir rūšių blizgios, matinės, pralaidžios šviesai … Medžiaga iš kurios pagamintos įtempiamos lubos leidžia sumontuoti, bet kokios formos lubas. Taip pat jos greitai ir švariai montuojamos.

Įtempiamas lubas pasirenka ne tik individualus  asmenys nuosavose namuose, butuose, kotedžuose bet ir įmonės įrenginėja tokias lubas kavinėse, bankuose, viešbučiuose. Nes kokybė atitinka kainą.

AksInterier  įtempiamųjų lubų rinkoje dirba  nuo 2006 metų veiklą pradėjo Baltarusijoje ir nuo 2011 metų Lietuvoje.  Pagrindinė veikla įtempiamųjų lubų montavimas įvairių didžių ir skirtingo išdėstymo patalpose. Visos medžiagos naudojamos montavime sertifikuotos ir leidžiamos naudoti Baltarusijos, Europos, NVS teritorijoje. AksInterier  taipogi  gamina įtempiamas lubas nuosavame ceche. Esant reikalui konsultuojame savo esamus ir busimus klientus telefonu.

aksinterier.lt

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *