Jaudinantis ir džiuginantis interjero kūrimo procesas

Zvakes

Labai dažnai formuodami savo būsto vidaus interjerą mes susiduriame su įvairiais sunkumais ir nemenkomis dilemomis, kurias savo jėgomis išspręsti mums būna pernelyg sudėtinga. Tokiais atvejais mes pradedame ieškoti patarimų, kurie pagelbėtų mums sprendžiant iškilusius klausimus. Todėl siekiant, kad interjero kūrimas netaptų didele kančia, o būtų labai malonus ir jaudinantis procesas, GeliuPasaulis.lt sudarė nemenką interjero patarimų sąrašą, kuriuo galite pasinaudoti.

Niekuomet nepamirškite gėlių

Gėlės yra tai, kas mūsų namams gali suteikti daugiau gyvasties ir jaukumo. Todėl nepaisant to, koks bebūtų jūsų požiūris į gėles, jūs privalote savo interjerą papildyti gėlėmis. Be to, augalai valo mūsų namų orą, todėl jų dėka mes galime gyventi sveikiau.

Naudokite kilimėlius vonios kambaryje ir virtuvėje

Kilimėliai jūsų vonios kambariui ir virtuvei gali suteikti daugiau šilumos ir jaukumo. Tai taip pat šioms namų erdvėms suteikia ir išskirtinį charakterį, kurio labai dažnai pritrūksta.

Prieš naudodami dažus, juos išbandykite

Jūs niekuomet iš anksto negalite žinoti, kaip vienos ar kitos spalvos dažai atrodys jūsų formuojamoje aplinkoje. Skirtingo apšvietimo atveju ta pati spalva gali atrodyti labai skirtingai. Todėl jei jūs nenorite patirti didelių sunkumų, prieš naudodami dažus, juos išbandykite skirtingu paros metu. Tam galite nudažyti nedidelį sienos plotelį ir besikeičiančio apšvietimo atveju įvertinti, kaip jūsų pasirinkta spalva atrodo.

Nuotraukų siena turėtų būti įvairi

Jei jūs iki šiol buvote iš tų žmonių, kurie stengėsi kiekvieną detalę tobulai suderinti tarpusavyje, renkantis tokių pačių dydžių ir išmatavimų dekoracijas, nuotraukų sienai tokio principo taikyti tikrai neturėtumėte. Jūsų nuotraukų siena turėtų būti įvairi. Tai jai suteiks daugiau originalumo.

Paslėpkite laidus

Šiandien be kompiuterio, televizoriaus, namų kino sistemos, garso kolonėlių ir daugybės kitų elektroninių prietaisų mes negalime įsivaizduoti savo kasdienybės. Tačiau visa tai yra neatsiejama ir nuo daugybės laidų, todėl norint, kad jūsų būstas atrodytų šiuolaikiškai ir tvarkingai, turėtumėte pasistengti juos paslėpti.

Interjero patarimai

Naudokite dekoratyvines pagalvėles

Dekoratyvinių pagalvėlių pagalba savo svetainei jūsų galite suteikti gerokai daugiau jaukumo, o visų svarbiausia, kad tokių dekoracijų pasirinkimas ir pritaikymas yra labai paprastas – nereikalaujantis jokių išskirtinių „sugebėjimų“.

Baldus statykite toliau nuo sienos

Niekuomet savo baldų neturėtumėte pristumti labai arti kambario sienų. Optimaliausias atstumas tarp sienos ir baldo turėtų būti apytiksliai 5 cm. Tuomet jūsų kambarys atrodys kur kas harmoningesnis ir erdvesnis.

Kai dvejojate, rinkitės mažiau

Kartais dekoruodami savo būstą mes tiesiog imame dvejoti. Tokiais atvejais reikėtų rinktis lengvesnį ir saugesnį variantą – apsiriboti mažesniu dekoracijų kiekiu. Taigi, kartais taisyklė „mažiau yra daugiau“ tampa labai naudinga.

Keiskite kavos stalelio dekoracijas

Tai yra pats lengviausias ir paprasčiausias būdas atnaujinti savo svetainę. Vos kelių dekoracijų pakeitimas gali turėti reikšmingos įtakos jūsų svetainės interjerui.

Niekuomet neišlaidaukite vaikydamiesi interjero tendencijų

Jei kaskart vaikysitės naujausių interjero tendencijų, tai gali turėti labai neigiamos įtakos jūsų biudžetui. Tačiau jei norite, kad jūsų būsto interjeras visuomet būtų „šviežias“, galite rinktis ir visiškai nebrangias dekoracijas, kurios jį atnaujins ir pagyvins.

Pirkite tik tai, kas jums patinka

Supraskite, kad jūsų būsto interjeras turi būti ne tik labai šiuolaikiškas ir stilingas, tačiau taip pat ir patogus bei atitinkantis jūsų skonį. Todėl rinkdamiesi interjero detales, rinkitės tik tai, kas jums labiausiai patinka. Galiausiai – juk interjerą kuriate sau.

Jokio televizoriaus miegamajame

Tačiau jei be televizoriaus jūs negalite ištverti nei akimirkos, miegamajame įmontuokite ar pastatykite jį toje vietoje, kurioje prireikus galėtumėte jį paslėpti.

Naudokite dekoratyvines žvakes

Jei norite daugiau romantikos, ramybės ir jaukumo savo namuose, interjerą papildykite žvakėmis. Dekoratyvinės žvakės (https://geliupasaulis.lt/lt/zvakes/) gali tapti puikiu sprendimu malonesnės atmosferos sukūrimui.

Naudokite „2:2:1“ pagalvėlių taisyklę

Nežinote, kaip turėtumėte išdėlioti dekoratyvines pagalvėles? Svarstote, kokias pagalvėles jums būtų verta pasirinkti? Pasitelkite „2:2:1“ taisyklę, kuri užtikrins, kad pagalvėlių pasirinkimas ir jų išdėstymas puikiai prisidės prie jūsų svetainės interjero sukūrimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.