Kategorijos

Jaukiausi Advento laikotarpio kalėdiniai papuošimai

Artėjant jaukiausioms metų šventėms, galvoje ima kirbėti įvairiausios idėjos, kokios advento dekoracijos gali papuošti jūsų namus. Adventas – susitaikymo ir atleidimo metas, tad ir dekoracijų nesinori per daug apkrautų. 

Šiame straipsnyje pristatysiu jaukiausias Advento dekoracijų idėjas.

Kalėdinė eglutė

Visi esame įpratę prie didelės, žaliaskarės eglutės, padabintos auksine žvaigžde viršūnėje. Tačiau modernėjant dizainui, modernėja ir kalėdiniai papuošimai

Eglutė gali būti metalinė, nedidukė. Tai puikus būdas sukurti jaukią nuotaiką namuose. Iš jos galima sukurti savo advento kalendorių su įvairiais skanumynais ar mielomis smulkmenėlėmis.

Eglutė neužima daug vietos, tad tilps net mažiausiame namų kampelyje.Minimalistinės estetikos eglutę galima dekoruoti sau brangių žmonių nuotraukomis. 

Žvakės namų jaukumui sukurti

Namams visuomet jaukumo suteikia žvakės. Kvepiančios ar ne, jos sugeba nuraminti ir leisti mūsų mintims atsipalaiduoti. Žvakės ne tik papuoš jūsų šventinį stalą, bet ir suteiks šilumos žvarbiais žiemos vakarais. 

Advento žvakių pasirinkimas internete be galo platus ir sau tinkančią išsirinksite visuomet. O kad jaukumo netrūktų, jas galima įstatyti į dekoruotas žvakides. Jas puošti kankorėžiais, eglutės šakelėmis, cinamono lazdelėmis. 

Stiklinės žvakidės visuomet atrodo moderniai, išskirtinai ir dera prie bet kokio dizaino detalių. Jos gali būti dekoruotos blizgučiais ar tiesiog paprasčiausiais raštais. Lemputės taip pat gali derėti šalia žvakių, tereikia pasitelkti fantaziją!

Girliandos gali nustebinti

Medinės, plastmasinės, šviečiančios ir ne tik. Girliandų įvairovė ir dizainas visuomet gali nustebinti net ir visko mačiusius. Tačiau didžiausia šventinė dvasia jaučiasi tuomet, kai lauke žiba šviečiančios girliandos.

Atsparios vėjui ir lietui lauko girliandos gali sukurti ypatingą nuotaiką. Grįždami namo iš tolo matome ryškią šviesą. Suprantame, kad namuose gera ir jauku.

Namie kabančios girliandos taip pat gali būti įvairiausių stilių. Pakabučiais ar vaikų piešiniais puoštos, žaisliukais ar kojinaitėmis padabintos girliandos suteikia namams jaukumo. O ypač jei toje kojinaitėje slepiasi ir koks saldainiukas?

Girliandą galime papuošti skaičiais, kurie simbolizuoja dienas iki didžiosios metų šventės. Advento laikotarpiu tai puikiai tiks. 

Jaukiausios šventės – namuose

Advento dekoracijos – tik daiktai ir kaip bebūtų, jos niekada nepakeis to jausmo, kurį gali suteikti  artimų žmonių šiltas palinkėjimas švenčių proga. Advento metu reikėtų daugiau dėmesio skirti sau brangiems žmonėms.

Gražiausių advento dekoracijų idėjų visuomet galite ieškoti internete. Nes ruoštis šventėms taupant laiką – vienas malonumas!

Parengė https://bijunai-prienamo.lt komanda.

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *