Kategorijos

Jei norite įsigyti papūgą

Prekes gyvunamsPlanuojantiems įsigyti paukštį, yra daugybė dalykų, kuriuos pirmiausia reikėtų gerai apsvarstyti. Tarp jų yra narvo išrinkimas, tinkamos vietos jam suradimas ir priežiūra, kurios reikės jūsų naujam plunksnuotajam augintiniui. Norėdami įsitikinti, ar paukščiai jums yra tinkami naminiai gyvūnai, turėtumėte išsiaiškinti skirtingų paukščių rūšių poreikius ir įvertinti, ar pajėgsite juos užtikrinti. Kai kurie paukščiai, pvz., papūgos, gyvena ilgai, todėl sprendimas įsigyti paukštį turėtų būti rimtai apsvarstytas.

Kiekvienuose namuose paukštis gali tapti puikiu šeimos nariu. Tačiau kai kurie žmonės negali jų auginti dėl alergijos paukščių plunksnoms. Nemažai paukščių augintojų ilgainiui supranta, kad jie turi alergiją paukščiams, apie kurią prieš įsigydami paukštį nieko nežinojo.

Reikėtų nepamiršti, kad paukščių kvėpavimo sistema yra silpna, todėl jie gali susirgti arba mirti nuo namuose neretai pasitaikančių ir stiprų kvapą turinčių dūmų, pvz., sklindančių nuo užgesintos žvakės ar net (mums nejaučiamo) kvapo, sklindančio iš apdegusio maisto kepamo ant tefloninės keptuvės. Tai nereiškia, kad jūs turite atsisakyti naudoti puodus ar keptuves. Tiesiog, tai reiškia, kad paukščio narvo nereikia statyti virtuvėje arba arti jos. Kai kurie paukščių augintojai naudoja garų surinkėjus, kad neliktų kylančių dūmų ir garų. Tuo tarpu kiti ima naudoti teflono neturinčias keptuves. Atminkite, kad naminiai gyvūnai daug jautriau reaguoja į aplinkinius veiksnius, kurie žmonėms nėra tokie pavojingi.

Žvakių deginti namuose šalia paukščio narvo taip pat nerekomenduojama. Norėdami, kad jūsų naminis augintinis nejaustų diskomforto, turėtumėte saugoti narvą nuo tiesioginių saulės spindulių. Geriausia narvą laikyti arti lango. Tada jūsų paukštis galės matyti, kas vyksta lauke, jaus šilumą, bet nebus kaitinamas kaitrios saulės. Šie gyvūnai yra iš prigimties smalsūs, todėl jiems reikia protinės ir fizinės veiklos. Nuobodžiaujantis paukštis nėra augintinis, kurio jūs ieškote, nes jis gali tapti piktas, triukšmingas ir netvarkingas. Nuobodžiaujantys paukščiai gali išversti savo maisto indelius, sugadinti žaislus (įsitikinkite, kad jūsų paukščio žaislai yra saugūs) ir labai triukšmauti. Veidrodžiai, žaislai ir bendravimas gali padėti jūsų paukščiui pasijusti reikalingu. Todėl jums taip pat bus reikalingos kokybiškos prekės gyvūnams.

Kai kurie žmonės tiki, kad paukščiai turi turėti draugą tam, kad būtų tikrai laimingi. Tame yra tiesios, nes paukščiai yra draugiški gyvūnai. Tačiau, jei jūs ruošiatės užmegzti tvirtą ryšį su savo paukščiu ir turite pakankamai laiko, jeigu įleisite kitą paukštį į tą patį narvą, galite susilpninti paukštį ir jus siejantį ryšį. Bet kokiu atveju, paukščiai yra puikūs naminiai gyvūnai, kurie gali sukurti jaukią ir šiltą atmosferą kiekvieno iš jūsų namuose.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *