Jei pasirinksite poilsį kaimo turizmo sodyboje

Kaimo turizmasNereikėjo ilgai laukti, kol Lietuva tapo kaimo turizmo sritį puikiai išplėtojusia šalimi. Europos Sąjungos skiriama parama kaimo turizmo vietovėms plėtoti labai akivaizdžiai prisidėjo prie šio sektoriaus plėtros ir didesnio kaimo turizmo rinkos dalyvių atsiradimo. Dabar būtent kaimo turizmas skatina daugelį užsienio šalių gyventojų į mūsų kraštą sugrįžti dar ne vieną kartą. Natūrali ir pasakiško grožio gamta bei daugybė gamtoje siūlomų pramogų – viskas, ko gali reikėti tiek aktyviam, tiek ir labai ramiam poilsiui.

Nepaisant to, kad mūsų šalyje nėra egzotikos ir kalnų, daugelį žavi didžiuliai ir švarūs ežerai, daugybė įvairių upių ir upelių bei puikiai turizmui pritaikytos gražios vietovės. Todėl jei visuomet savo atostogas leidžiate užsienio šalyse, o kelionėms jau buvote pratę skirti ne vieną tūkstantį eurų – to daryti visiškai nebūtina, jei pagrindinis jūsų tikslas yra labai kokybiškai pailsėti ir atsipalaiduoti.

Ir tikrai nėra svarbu, kokį laiko tarpą pasirinksite ilsėtis kaimo turizmo vietovėje – net ir viena diena, praleista natūralios gamtos apsuptyje, yra neįkainojama. Todėl jei tikrai vertinate labai gerą ir tikrą poilsį, sodybos nuoma yra vienas iš pačių geriausių galimų pasirinkimų.

Žinoma, galbūt iki šiol manėte, kad tai yra pakankamai brangus malonumas? Jei taip, tuomet skubame jus nuraminti. Kadangi sodybas nuomojančių paslaugų teikėjų yra labai daug, tarp jų vyrauja konkurencija, kuri sudaro labai palankias sąlygas vartotojams. Dėl šios priežasties galite būti ramūs, kad savo atostogoms jums tikrai neteks gerokai paploninti savo piniginės.

Juolab, jei sodybos nuoma pasinaudosite ne vieni, o su visu būriu savo artimiausių draugų – nuomos kainą galėsite padalinti lygiomis dalimis, tokiu būdu sutaupydami dar daugiau lėšų. Todėl tuomet, kai prasidės jūsų atostogos, galite nepergyventi, kad šiemet eilinį kartą teks išleisti visas savo atostogines lėšas kelionei. Rinkdamiesi kaimo turizmo sodybą, sutaupysite dvigubai ar netgi trigubai daugiau lėšų. Taigi, belieka kibti į sodybos paieškas ir pagaliau leisti sau tinkamai ir labai nebrangiai pailsėti gamtoje, kurioje nebus jokio triukšmo ir daugybės žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.