Kategorijos

Jei priimamas sprendimas skirtis

Skyrybos

Skyrybos Lietuvoje yra labai dažnas reiškinys. Be to, skyrybų skaičius su kiekvienais metais sparčiai auga. Visa tai rodo, kad daugybė žmonių iš tikrųjų nėra patenkinti savo santuoka ir joje gyvendami nesijaučia laimingi. Kaip bebūtų, kiekvienos skyrybos yra skausmingos – net jei besiskiriantys žmonės sutaria dėl abiem pusės aktualių klausimų, rasdami optimaliausius kompromisus. Todėl jei jūs taip pat manote, kad jūsų santuoka jau pasmerkta žlugti ir nebėra galimybių atkurti savo byrančius santykius, turėtumėte nepamiršti ir kelių svarbių detalių.

Pirmiausia visada yra rekomenduojama pasistengti įsitikinti, kad skyrybos yra vienintelis ir tinkamiausias žingsnis. Tiesą sakant, pastebima, kad šiomis dienomis nemenka dalis skyrybų būna pakankamai spontaniškos, t.y. gerai neapgalvotos ir impulsyvios. Deja, bet dažniausiai po įvykusių skyrybų kelio atgal nebūna ir šeima būna išardyta visam gyvenimui. Tuo tarpu, jei sutuoktiniai visų pirma pasistengtų imtis priemonių, kurių pagalba stengtųsi atkurti savo byrančius santykius, tikėtina, kad dalies skyrybų būtų galima ir išvengti.

Kita vertus, visiškai suprantama, kad kartais visos galimybės iš tikrųjų būna išeikvotos ir kelio atgal nebėra. Tokiais atvejais santuokoje iki tol gyvenę žmonės nusprendžia išsiskirti ir pasukti skirtingais keliais. Žinoma, prieš priimant tokį sprendimą taip pat vertėtų pasistengti kuo daugiau klausimų išspręsti taikiu keliu. Nuo to gali tiesiogiai priklausyti ir pačių skyrybų sklandumas bei jų operatyvumas. Kuo daugiau kompromisų pavyks pasiekti, tuo lengviau jums bus įgyvendinti visą skyrybų procesą. Taigi, vertėtų abiem suimti save į rankas ir bent trumpam visus iki tol buvusius nesutarimus pastumti į šalį.

Taip pat svarbu, kad jūs gerai apgalvotumėte ir jūsų laukiantį naują gyvenimą, kuris neabejotinai po jūsų santuokos nutraukimo pasikeis. Ir nors iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti, kad jūsų gyvenimas taps puikus, dėl to negalite būti tikri. Dalis išsiskyrusių žmonių po santuokos nutraukimo susiduria su depresija, junta nuolatinį stresą, nerimą ir įtampą. Visa tai blogina jų gyvenimo kokybę ir trukdo gyventi pilnavertį gyvenimą. Paprastai su visu tuo susiduriama todėl, kad žmonės nebūna iš anksto pagalvoję apie tai, kaip jie toliau gyvens ir kokie bus jų tolimesni tikslai.

Todėl prieš žengiant link skyrybų slenksčio, būtinai pagalvokite ir apie savo naująjį gyvenimą, kuris jūsų laukia nutraukus santuoką. Kuo daugiau dėmesio tam skirsite ir kuo atidžiau visą tai apsvarstysite, tuo jums turėtų būti lengviau pasitikti naują gyvenimą ir išvengti įvairių psichologinių sunkumų.

Galiausiai, jei norite, kad visi su santuokos nutraukimu susiję procesai būtų sklandesni, nepamirškite pasirinkti ir patyrusių skyrybų advokatų, kurie už jus sutvarkys visus svarbiausius skyrybų dokumentus ir pasirūpins, kad viskas eitųsi pagal planą.

Plačiau apie skyrybas skaitykite: https://www.skyrybuguru.lt/

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *